امیرحسین نظری  با بیان این‌که باید برنج مورد نیاز و مطلوب ذائقه مردم استان تامین شود، اظهار کرد : باید نیاز برنج استان با استفاده از کشت‌های درون استان یا برنج شمال تامین و همراه با برنج‌های خارجی در انبارهای استان به مقدار نیاز ذخیره سازی شود. وی با اشاره به شروع فصل برداشت برنج […]

امیرحسین نظری  با بیان این‌که باید برنج مورد نیاز و مطلوب ذائقه مردم استان تامین شود، اظهار کرد : باید نیاز برنج استان با استفاده از کشت‌های درون استان یا برنج شمال تامین و همراه با برنج‌های خارجی در انبارهای استان به مقدار نیاز ذخیره سازی شود.

وی با اشاره به شروع فصل برداشت برنج شمال، افزود: با توجه به برطرف شدن مشکل حمل و نقل بین شهری برای حمل کالاها، بنکداران می‌توانند نیازهای خود برای تامین کالاهای اساسی برطرف کنند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به ایجاد تعامل بین دستگاه‌های مرتبط به منظور رفع مایحتاج ضروری مردم و همچنین لزوم رفع مشکلات بنکداران استان گفت: با توجه به وضعیت و التهابات کنونی بازار و تحریم‌های ظالمانه، با تعامل و همکاری می‌توانیم بحران پیش رو را پشت سر بگذاریم. در این زمینه می‌طلبد بنکداران نیز با مدیریت و درایت وضعیت موجود بازار را کنترل کنند.

نظری تصریح کرد: با توجه به جلسات متعدد تنظیم بازار در خصوص تامین اقلام اساسی مردم مانند رب گوجه فرنگی و روغن خوشبختانه با استفاده از حمل و نقل ریلی توانسته‌ایم در زمان کوتاهی اقلام اساسی مردم استان را تامین کنیم.

  • منبع خبر : ایسنا