طی مراسمی با حضور وزیر ورزش، رییس کمیسیون فرهنگی مجلس و رییس فراکسیون مجلس، از مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بابت کسب رتبه نخست این اداره‌کل در بین ادارات کل ورزش و جوانان کشور تقدیر شد. به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، مراسم تجلیل از ادارات برتر ورزش و جوانان کشور امروز (یکشنبه) با […]

 

طی مراسمی با حضور وزیر ورزش، رییس کمیسیون فرهنگی مجلس و رییس فراکسیون مجلس، از مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بابت کسب رتبه نخست این اداره‌کل در بین ادارات کل ورزش و جوانان کشور تقدیر شد.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، مراسم تجلیل از ادارات برتر ورزش و جوانان کشور امروز (یکشنبه) با حضور وزیر ورزش، رییس کمیسیون فرهنگی مجلس و رییس فراکسیون مجلس در تهران برگزار شد.

طی این مراسم از اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان که در ارزیابی عملکرد ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور در سال ۹۶، در بین هفت استان گروه یک موفق به کسب رتبه اول شد، تجلیل شد.

وزیر ورزش با اهدا لوح تقدیر به مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، از عملکرد این اداره‌کل و زحمات افشین حیدری و همکارانش در حوزه ورزش و جوانان خوزستان در سال ۹۶ که منجر به رتبه نخست این اداره‌کل شد، تقدیر کرد.

اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان برای دومین سال متوالی است که موفق به کسب رتبه اول در کشور می‌شود.