يكشنبه 8 مهر 97 - 13:23
کد خبر: 14366
صفحه اصلي » سرويس شوشتر

مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان:
مدیر سازه های آبی شوشتر موقت منصوب شده است؛ ارسطوزاده با حفظ سمت به شوشتر آمده است

*مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: مدیر پایگاه سازه های آبی تاریخش شوشتر به صورت موقت منصوب شده است.

دکتر علیرضا ایزدی در گفت و گوی اختصاصی با شوشترنامه اظهار کرد: تصمیم بر آن شده است که محمدحسین ارسطوزاده با حفظ سمت معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان مدیریت پایگاه سازه های آبی تاریخی شوشتر را نیز برعهده بگیرد و این تصمیم به صورت موقت بوده است.

وی افزود: مدیر سابق این پایگاه جناب مهندس حیدری زاده نیز برای مدیریت پایگاه جهانی شوش انتخاب شده است ولی این انتصاب قطعی است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان تاکید کرد: در تلاش هستیم تا این انتصاب ها در روزهای آینده تودیع و معارفه شوند و بزودی نیز برای مدیریت پایگاه سازه های آبی تاریخی شوشتر به صورت قطعی تصمیم گیری خواهد شد.

بیژن حیدری زاده بیش از سه سال مدیریت پایگاه سازه های آبی تاریخی شوشتر را برعهده داشت که در این زمان کارنامه قابل قبولی در این پایگاه برای حضور ایشان وجود ندارد.

ریزش های بخشی از سازه های آبی شوشتر در سال 96 یکی از تاریک ترین اتفاقات رقم خورده برای سازه های آبی تاریخی شوشتر در دوران حضور وی در سمت مدیریت این پایگاه جهانی به شمار می آید.