شنبه 25 آذر 96 - 20:44
کد خبر: 14247
صفحه اصلي » سرويس شوشتر

نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی:
ورودی شهر شرافت زیرگذر احداث می شود

*نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی اظهار افزود: به دنبال احداث زیرگذری با ارتفاع سقف ۴/۵ متر برای جلوگیری از سوانح جاده ای هستیم .

سهراب گیلانی اظهار کرد: ورودی شهر شرافت حوادث زیادی و تلفات بی شماری به بار آورده است، به دنبال احداث زیرگذری با ارتفاع سقف ۴/۵ متر برای جلوگیری از سوانح جاده ای  هستیم .

نماینده مردم شوشتر و گتوند در نشست با مسئولین شهر شرافت گفت: به زودی شورای اداری را در این شهر تشکیل می دهیم تا مشکلات موجود با حضور فرماندار و مدیران اجرائی شهرستان بررسی و تصمیمات مناسب برای رفع موانع اتخاذ شود.

نماینده مردم در این نشست با تاکید بر لزوم همکاری همه ارگان ها برای خدمت به مردم اظهار داشت : خواستار تلاش مسئولین برای جبران عقب افتادگی ها و خدمت به مردم و به دنبال همدلی هستیم و هرگز برای هم آوردی نیامده ایم .

گیلانی با اشاره به حادثه خیز بودن ورودی شهر در کنار جاده افزود: وی در ادامه با بررسی مشکلات منطقه اظهار داشت :  با احداث یک مرکز جامع درمانی در شهر شرافت کمبود حوزه سلامت رفع خواهد شد و مشکل دفتر عملیات برق و روشنایی شهر شرافت جهت رفع آن، در دستور کار اداره مربوطه قرار خواهد گرفت.