پنجشنبه 9 شهريور 96 - 19:12
کد خبر: 14154
صفحه اصلي » سرويس شوشتر

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر خبر داد
کسب مقام سوم کشوری توسط واحد سلامت و جوانان دانشکده علوم پزشکی شوشتر

*رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر از کسب مقام سوم کشوری توسط واحد سلامت و جوانان این دانشکده خبر داد.

به گزارش شوشترنامه، دکتر فرهاد ابول نژادیان در مراسم تجلیل از تلاشگران ازدواج در شهرستان شوشتر که با همت دانشکده علوم پزشکی شوشتر و اداره ورزش و جوانان برگزار شده بود اظهار کرد:  دانشکده علوم پزشکی شوشتر در شاخص های تعیین شده از سوی وزارت بهداشت و درمان توانسته است در بخش واحد سلامت و جوانان که در معاونت بهداشت این دانشکده فعالیت می کند در کشور مقام سوم را کسب کند.

وی با اشاره به مقام های اول و دوم در این زمینه گفت: نخستین جایگاه به دانشگاه تهران و جایگاه دوم به دانشگاه شیراز اختصاص داشت و شوشتر در این رنکینگ سوم بوده است.

وی تاکید کرد: واحد سلامت و جوانان دانشکده علوم پزشکی شوشتر تلاش زیادی می کند و خدمت گذاران به مردم در این معاونت واقعا از زندگی خود مایه گذاشته اند.

ابول نژادیان عنوان کرد: واحد سلامت و جوانان می کوشد تا با غربالگری از رفتارهای پرخطر جلوگیری کند و این رفتارها شامل مصرف مواد مخدر، غربالگری و.... است.

این مقام مسئول با اشاره به برخی باورهای غلط در خصوص ازدواج عنوان کرد: این باور غلط است که ازدواج را منوط به شغل، تحصیل، خانه و ماشین و... کنیم، باید با این باورهای غلط در جامعه برخورد شود.

در پایان این مراسم از خانواده هایی که بدون تشریفات زندگی خود را آغاز کرده بودند تجلیل شد.