يكشنبه 6 آبان 97 - 11:25
کد خبر: 14369

فرماندارشوشتر:
پیگیری مطالبات مردم اولویت کار شورای های اسلامی باشد

*فرماندار شهرستان شوشتر گفت: پیگیری و رسیدگی به مطالبات و مشکلات مردم در اولویت کارهای اعضای شورای های اسلامی شهر و روستا باشد.

حسین پنبه دانه پور روز شنبه در نشست هم اندیشی با روسای شوراهای اسلامی شهرها و بخش های این شهرستان اظهار داشت: شوراهای اسلامی نمادی از سازمان های مردم نهاد در مسیر خدمتگزاری به مردم و آحاد جامعه هستند که باید مطالبات و مشکلات مردم را اولویت کار خود قرار دهند.

وی افزود: پیگیری مشکلات و توجه به مطالبات مردم در چهارچوب اختیارات قانونی از جمله رسالت هایی است که شوراهای اسلامی عهده دار انجام آن هستند.

عالی ترین مقام سیاسی در شهرستان شوشتر ادامه داد : از مشکلات شهرها و روستاها مطلع هستم اما همه می دانیم در برخی از موارد با کمبود منابع اعتباری مواجهیم.

وی گفت: هماهنگی و تعامل یک اصل مهم و تعیین کننده در صحت و سلامت تصمیمات است و در این میان همراهی شوراها با فرمانداری مهم و تاثیر گذار است.

فرماندار شوشتر افزود: فلسفه تشکیل نهاد شورا همفکری و مشورت برای اداره امور محوله است که نیاز است شوراهای اسلامی با انسجام و جدیت بیشتری پیگیر مشکلات باشند.

همچنین در این نشست روسای شوراهای اسلامی شهرها و بخش های شهرستان شوشتر به بیان دیگاه ها و مشکلات حوزه خود پرداختند.

شهرستان شوشتر دارای سه بخش مرکزی، میان آب و شعیبیه و سه شهر گوریه،شرافت و سرداران است که مرکز آن در 89 کیلومتری شمال اهواز قرار دارد.

منبع:ایرنا

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: