دوشنبه 5 شهريور 97 - 19:22
کد خبر: 14348


پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر به مناسبت فرارسیدن "روز کارمند" و "روز داروساز"

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی شوشتر، دکتر فرهادابول نژادیان رئیس این دانشکده با صدور پیامی فرارسیدن "روز کارمند" و همچنین سالروز بزرگداشت "حکیم محمد ابن زکریای رازی" و "روز داروسازی" را تبریک و تهنیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

داروسازی از کهن ترین و ناب ترین علوم ایرانی و از ارکان رکین حوزه بهداشت و درمان جامعه است و داروسازان و محققین این حوزه در کنار سایر رشته های نظام سلامت، نقشی پررنگ و بسیار مهم در بالندگی و توسعه حوزه سلامت جامعه ایفا می کنند. 

 

براستی که "التیام درد دردمندان مرهون تلاش های داروسازان و محققین این رشته است" و بدون حضور این قشر تلاشگر و سختکوش، مردم در تنگناهای متعدد بهداشتی درمانی قرار می گرفتند اما به برکت حضور این عزیزان امروز شاهد پیشرفت های بسیاری در این حوزه هستیم. 

 

همچنین در اهمیت مقام کارمند، این قشر بزرگ و وظیفه شناس نیز باید این جمله مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را بازگو کرد که فرمودند: ((انسان کارمند یعنی آن کسی که همه‌ی زندگیش را در همان حدی که در وسعت و توانایی های اوست، برای اداره‌ی امور کشور صرف می کند. این، خیلی ارزش دارد.))

 

 اینجانب فرارسیدن "روز داروسازی" و "روز کارمند" را به همه داروسازان و محققین داروسازی و کارمندان پرتلاش، بخصوص کارمندان حوزه بهداشت و درمان تبریک و تهنیت گفته برای همه آنان سربلندی و شادابی، سلامتی و توفیق روز افزون در خدمت گزاری به انسان ها را از درگاه پروردگار بزرگ خواستارم. 

 

سایه‌ی مهرتان مانا و موفقیت، رفیق راهتان باد.

 

دکتر فرهاد ابول نژادیان

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: