سه شنبه 9 مرداد 97 - 12:26
کد خبر: 14338


گاز به شهرک صنعتی شماره2 رسید

مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران در تشریح خبر فوق افزود: این عملیات در راستای اهداف کلان شرکت ملی گاز ایران و گاز رسانی به صنایع صورت پذیرفت و بدین ترتیب با گازرسانی و راه اندازی شهرک صنعتی شماره 2 شهرستان شوشتر،گام بلندی در راستای تحقق حمایت از کالای ایرانی برداشته شد.

پیمان خضرایی در پایان ضمن تشکر از کلیه عوامل درگیر در این عملیات به ویژه بهره برداری خط لوله اهواز، مهندسی، بازرسی فنی، HSE، دیسپچینگ، تعمیرات برق و کنترل خوردگی و شرکت گاز استان خوزستان افزود: این عملیات با رعایت کلیه استانداردهای شرکت ملی گاز و در شرایط کاملاً ایمن صورت پذیرفت و بحمدا... پس از تأیید آزمایشات رادیوگرافی و تست هیدرواستاتیک خط لوله مذکور از سوی بازرسی فنی، مطابق مشخصات فنی و راه اندازی خطوط انتقال گاز، این عملیات در کمتر از یک روز با موفقیت پایان یافت.

سالهاست که مشکلات موجود در این شهرک صنعتی برای واحدهای تولیدی معضلات زیادی به وجود آورده بود که با همت عالی در این زمینه تاحد زیادی مشکلات گذشته برطرف خواهد شد و رونق به این شهرک صنعتی نیز سرکی خواهد کشید. امید است با استمرار این نوع فعالیت ها گامی در راستای بهبود اشتغال در شهرستان شوشتر برداشته شود.

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: