چهارشنبه 18 بهمن 96 - 18:44
کد خبر: 14304


جشنواره ی غذاهای سنتی و سالم در بخش میان آب شوشتر

*بخشدار میان آب از برپایی جشنواره ی غذای سنتی وسالم در این بخش خبر داد و افزودند این جشنواره از جمله برنامه های دهه ی مبارک فجر بوده که با همکاری شبکه بهداشت ، آموزش و پرورش ، ناحیه مقاومت بسیج ، شورای اسلامی و دهیاری عرب حسن و بخشداری میان آب برگزار گردیده است.

عبدالحسین رحیمی در گفت و گو با شوشترنامه اظهار کرد: هدف از این جشنواره معرفی غذاهای سالم و سنتی بخش و شهرستان و نیز دعوت خانواده ها به سالم سازی غذاهای روزانه مورد استفاده در منازل و همچنین طبخ غذاهای سنتی به دور از مواد شیمیایی و افزودنی های مضر بوده است که در پایان جشنواره به بیست غذای برتر هدایایی به رسم یادبود تقدیم شد.

وی خاطر نشان کرد: برنامه های متنوع دیگری تا پایان دهه ی مبارک فجر در بخش میان آب برگزار میگردد که امیدواریم بتوانیم رضایتمندی مردم شریف این بخش را فراهم آوریم .

بخشدار میان آب در پایان از حضور فرماندار محترم مهندس پنبه دانه پور  و هیئت همراه ، مهندس حسین زاده ریاست بنیاد مسکن ، سرهنگ رضایی، مهندس زرگانی ریاست محترم جهادسازندگی ، پرسنل محترم مرکز بهداشت عرب حسن ، مدیریت محترم مدارس عرب حسن و دیگر مسئولین محترمی که در این جشنواره حضور داشتند تقدیر و تشکر نمودند .

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: