يكشنبه 15 بهمن 96 - 17:05
کد خبر: 14300


خسرو نشان اسطوره برگزاری جشنواره های بی ثمر میراث فرهنگی خوزستان عزل شد

*خسرو نشان كه از سال٩٤ مدير كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خوزستان بود و اصلی ترین اقداماتش در راستای برگزاری جشنواره های بی ثمر، چاپ کتاب های غیرمرتبط با میراث فرهنگی، کم کاری در عرصه مرمت آثار تاریخی و... روز گذشته از سمت خود عزل شد.

خسرو نشان كه از سال٩٤ مدير كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خوزستان بود و اصلی ترین اقداماتش در راستای برگزاری جشنواره های بی ثمر، چاپ کتاب های غیرمرتبط با میراث فرهنگی، کم کاری در عرصه مرمت آثار تاریخی و... روز گذشته از سمت خود عزل شد.

به گزارش خوزفوری، خسرو نشان پس از حضور بسیار ضعیف میراث فرهنگی خوزستان در نمایشگاه گردشگری کشور و رونمایی از کتاب پرنده نگری در تهران از سمتش عزل شده است و تلاش داشته با نگارش نامه ای به رسانه ها در راستای کم کاری خود تلاش زیادی به کار بندد.

نشان در سال هایی که در سمت مدیر کلی میراث فرهنگی خوزستان حضور داشت، هیچ کارنامه قابل دفاعی در حوزه گردشگری، مرمت آثار تاریخی و حفاظت از این آثار نداشته است و تلاش کرده تا با جشنواره هایی مانند هنر دستان، آبان، تجلیل از چهره های ماندگار میراث فرهنگی و... فعالیت مرمتی و سرمایه گذاری در حوزه میراث فرهنگی را به فرهنگی و هنری سوق دهد که در این عرصه نیز ناتوان بود.

حال میراث فرهنگی برای نخستین بار مدیر کلش عزل شده است و قرار است در روزهای آینده مدیر کلش معرفی شود، این وضعیت برای میراث فرهنگی خوزستان می تواند نقطه ای برای سعود و یا پرتگاهی برای سقوط باشد، باید منتشر ماند و دید در انتصاب جدید در این حوزه بار دیگر قرار است سیاسی عمل شود و نیرویی دست چندم در حوزه فرهنگ استان به صورت کاملا غیرمرتبطبه این کار گماشته شود و یا این بار از خارج از استان قرار است برای فرهنگ و آثار تاریخی خوزستان مدیرکلی تعیین گردد؟

قرار است جايگزين نشان در هفته جاري معرفي شود.

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: