چهارشنبه 11 بهمن 96 - 22:30
کد خبر: 14292


تشریح برنامه‌های دهه مبارک فجر شوشتر

علی بهرامی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر، گفت: افتتاح کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب، اجرای جنگ شادی در تالار فرهنگ، اجرای جنگ شادی در محله‌ها و پارک‌ها با همکاری شهرداری و برگزاری ششمین جشن ثبت موسیقی محلی و مقامی شوشتر از جمله برنامه‌هایی است که می‌توان به آنها اشاره کرد.

وی افزود: اجرای تعزیه فاطمیه توسط 2 گروه فدک و سلاسل و اجرای تئاتر خیابانی با موضوع انقلاب در خیابان‌ها و مکان‌های باستانی، اجرای شب شعر (شعرخوانی شاعران استان)، برگزاری کنگره شعر سراسری نخل و کارون ویژه انقلاب و دفاع مقدس و اجرای کارگاه آموزشی نقاشی و طراحی در مکان‌های باستانی و تاریخی و فضای باز با موضوع انقلاب اسلامی از دیگر برنامه‌هایی است که در دهه فجر امسال در شوشتر برگزار خواهد شد.

 بهرامی، بیان کرد: همچنین کارگاه استانی آموزش شبیه‌خوانی با حضور استاد هاشمی (ایام فاطمیه)، جشن‌های گروه‌های هنری در سطح شهر و روستا و جشنواره‌ شعر فجر در شهر شرافت نیز برگزار می‌شوند.

بهرامی اظهار داشت: جنگ شادی ویژه خانواده‌های پرسنل ادارات، جشن انقلاب با هنرمندی هنرمندان شوشتر و اجرای جشن‌های پیروزی انقلاب توسط ٧٠ کانون فرهنگی و هنری مساجد شهر و روستا در ایام‌الله دهه فجر در شوشتر برگزار خواهد شد.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: