چهارشنبه 11 بهمن 96 - 22:29
کد خبر: 14291


خانواده شهدای انقلاب شوشتر در دهه فجر تجلیل می‌شوند

نصیر حسینی اظهار داشت: همزمان با دهه مبارک فجر سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خانواده شهدای انقلاب در شوشتر تجلیل می‌شوند.

 

وی افزود: با اجرای این برنامه خانواده 2 تن از شهدای انقلاب اسلامی به نام شهید اکبر شکوه‌نیا و شهید مرتضی برگ‌ریزان به صورت جداگانه تجلیل می‌شود که در این برنامه‌ها مسئولان شهرستان حضور می‌یابند.

 

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شوشتر به معرفی شهدای انقلاب این شهرستان پرداخت و بیان کرد: شهید اکبر شکوه‌نیا فرزند عبدالله در تاریخ دوم مرداد ماه سال 1335 دیده به جهان گشود.

 

وی با بیان اینکه شهید اکبر شکوه‌نیا یکی از معلمان شهید شهرستان شوشتر است، اضافه کرد: این شهید والامقام در روز هشتم شهریور ماه سال 1357 در تظاهرات خیابانی مردم شوشتر بر علیه رژیم ستمشاهی در خیابان سادات به فیض شهادت نائل آمد.

 

حسینی در ادامه سخنان  تصریح کرد: یکی دیگر از شهدای انقلاب اسلامی شوشتر شهید مرتضی برگریزان فرزند عباس است که در تاریخ 31 فروردین ماه سال 1336 پا به عرصه وجود نهاد.

 

وی خاطرنشان کرد: شهید مرتضی برگریزان نیز در تظاهرات خیابانی مردم شوشتر بر علیه رژیم ستمشاهی در تاریخ 23 آذر ماه سال 1357 به شهادت رسید و نام خود را در دفتر شهدای اسلام ثبت کرد.

 

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شوشتر عنوان کرد: آیین تجلیل از شهید اکبر شکوه‌نیا و شهید مرتضی برگ‌ریزان با حضور مسئولان شهرستان همزمان با آغاز دهه فجر در روز پنج‌شنبه 12 بهمن ماه انجام می‌شود.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: