سه شنبه 10 بهمن 96 - 22:20
کد خبر: 14287

عضو شورای اسلامی شهر شرافت:
رویکرد، کاهش هزینه ها و شفافیت مالی است

*عضو شورای اسلامی شهر شرافت گفت: رویکرد شورای اسلامی شهر شرافت در فعالیت ها کاهش هزینه ها و شفافیت مالی است.

علی نوروزی در گفت و گو با خبرنگار شوشترنامه ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: شهرداری شرافت بالغ بر 7 میلیارد تومان بدهی دارد، تاکنون این بدهی ها حسابرسی اصولی نیز نشده است و ترازهای مالی شهرداری بررسی شفافی انجام نشده است، این شرایط به صلاح شورای اسلامی شهر و شهرداری شرافت جهت تصمیم گیری آتی نیست.

وی افزود: شورای پنجم با تدوین برنامه های کوتاه مدت و تقدیم به شهردار محترم، با رویکرد کاهش هزینه ها در قالب اجرای پروژه ها به صورت امانی اقدام نموده است که مزایای این رویکرد کاهش بهای تمام شده کار به دلیل معافیت کارهای انجام شده از کسورات قانونی است.

وی تاکید کرد: فعالیت های عمرانی انجام شده شامل تکمیل پارک بلوار ورودی شهر واقع در خیابان نسترن، احداث پارک 4 هزار متر مربعی تحت عنوان پارک بانوان، تکمیل پارک بلوار رهبری که مقبره شهدا در ان واقع شده است، تکمیل پارک جنب مسجد حضرت ابوالفضل، روشنایی چند بلوار و پارک در سطح شهر، احداث جاده شرافت به قلی پور از جنب چایگاه درمانی که از مزایای این جاده کاهش تلفات جاده ای و کوتاه شدن مسافت تا شهرک شهید قلی پور و جلوگیری از ورود گل و لای به سطح شهر در ایان بارندگی از این مسیر است.

وی افزود: احداث و ترمیم جداول و تقاطع های ورودی خیابان ها و تاکید جد بر جلوگیری از حاشیه نشینی که دلیل آن بی بضاعتی شهروندان در تامین مسکن است، در این راستا از نماینده محترم شهرستان شوشتر و گتوند خواهان واگذاری زمین های اطراف شهر جهت ساماندهی این معضل اجتماعی شده ایم و متاسفانه هم اکنون مدیریت شهری در انجام خدمات به این نقاط با مشکل مواجه است.

نوروزی عنوان کرد: بهسازی و آسفالت 19 خیابان بالغ بر 42 هزار متر مربع، واگذاری یکهزار و 500 متر زمین در قالب مصوبه شورای اسلامی شهر برای آموزش و پرورش و خدمات ارزنده دیگر در زمان سرپرستی جناب مهندس داودی صورت گرفته است که از ایشان تشکر می کنم.

این عضو شورای اسلامی شهر شرافت به فعالیت های کوتاه مدت در شهر اشاره کرد و گفت: از برنامه های کوتاه مدت می توان به بهسازی و آسفالت 14 هزار متر مربع از خیابان های موجود در سطح شهر، احداث دو دهنه پل ارتباطی از حدواسط شهر و مسکن مهر و ایجاد پارک نواری از جنب پمپ بنزین به سمت ورزشگاه فوتبال از ابتدای جاده شهرک شهید قلی پور می توان اشاره کرد.

وی خاطر نشان کرد: شورای پنجم شهر شرافت با توکل خداوند آینده نگری و پشتوانه مردم و همت مسئولان و امام جمعه محترم شهر شرافت جناب حجت الاسلام مرعشی تلاش بی وقفه در ایجاد بسترهای مناسب خدمات مطلوب در سایر زمین ها به شهروندان آغاز کرده است و با مدیریت شهردار محترم جناب مهندس پارسازاده این شهر به سمت افق های روشن پشروی می کند.

انتهای پیام/

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: