يكشنبه 24 دي 96 - 19:36
کد خبر: 14275

فرماندار شوشتر:
از پایگاه سازه های آبی شوشتر مایوس شده ایم/ حتی در جلسه هم دعوت نشده اند

*فرماندار شوشتر گفت: از پایگاه سازه های آبی تاریخی شوشتر مایوس شده ایم، از مدیر این پایگاه هم برای حضور در جلسه دعوت نشده است.

به گزارش شوشترنامه، حسین پنبه دانه پور در نخستین جلسه ستاد خدمات سفر در شهرستان شوشتر اظهار کرد: همه ما جمع شده ایم تا خانه پایگاه سازه های آبی تاریخی شوشتر را تنظیف و مدیریت کنیم، این پایگاه از تنظیف و مدیریت خانه خود هم ناتوان است.

وی افزود: پایگاه سازه های آبی تاریخی شوشتر در عملکرد انقدر ضعیف عمل کرده است که از نتیجه گرفتن با آن مایوس شده ایم به این دلیل حتی در این جلسه از حضورشان ممانعت شده و دعوت نشده اند.

وی خاطر نشان کرد: این مسئله را که از این پایگاه در این جلسه دعوت نکرده ایم و از موثر بودنشان مایوس شده ایم و ... را رسا اعلام می کنیم و می خواهیم به گوششان برسد.

 

*شوشتر جهان شهر است

فرماندار شوشتر افزود: شوشتر شهری است که آثار تاریخی اش ثبت جهانی شده است باید خدمات دهی در این شهرستان کسری از استاندارد جهانی باشد، در این زمینه باید تلاش کنیم تا به این مهم برسیم.

پنبه دانه پور خاطر نشان کرد: واقعا جای تاسف است که در شهرستان شوشتر در حوزه میراث فرهنگی و جلب گردشگر حرکت های لاک پشتی صورت گرفته است و باید در راستای تقویت این جایگاه تلاش کنیم.

وی عنوان کرد: در بهبود شرایط گردشگران، ساعات حضور در شهرستان، امنیت اسکان در شوشتر و ... فعالیت هایی باید انجام شود که شهرداری و سایر دستگاه ها باید در این حوزه تلاش مضاعف کنند، در صورتی که تلاشی در این صورت انجام نشود، احکام ستاد خدمات سفر در حد کاغذی باقی ماند که در سال های گذشته نیز صادر شده و نتیجه همانی بوده که الان شاهد ان هستیم.

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 2   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: