يكشنبه 24 دي 96 - 11:52
کد خبر: 14272

شهردار شرافت:
اعتصاب کارگران شهرداری شرافت پایان پذیرفت/ نیروی انسانی در این شهرداری چابک نیست/ شهرداری 69 میلیارد ریال بدهی دارد

*شهردار شرافت گفت: اعتصاب کارگران جمع آوری زباله شهرداری شرافت امروز پایان پذیرفت و زباله در این شهر در حال جمع آوری است.

نادر پارسازاده در گفت و گوی اختصاصی با شوشترنامه اظهار کرد: در دو ماهی که از معارفه من به عنوان شهردار شرافت می گذرد 80 درصد پرداختی های پیمانکار نیروی انسانی شهرداری انجام شده است و تنها 20 درصد از مطالبات آن باقی مانده است.

وی افزود: در تلاش هستیم تا با انضباط مالی در شهرداری مشکلات را سامان دهی کنیم و در این زمینه تلاش می کنیم تا همه چیز شفاف باشد.

وی با اشاره به خاطر نشان کرد: نیروی انسانی شهرداری شرافت رشد فزاینده ای داشته است و نیروهای زیادی به این بخش تحمیل شده است، و این مهم باعث شده تا چابکی نیروی انسانی این شهرداری به شدت کاهش یابد.

پارسازاده با تاکید بر اینکه شهرداری شرافت 69 میلیارد ریال بدهی دارد، تاکید کرد: در مدت 60 روز گذشته تلاش شده تا بخشی از این مطالبات و بدهی ها پرداخت شود، شرایط اقتصادی شهرداری شرافت و شرایط اقتصادی کلی باعث شده تا این وضعیت با مشکل مواجه شود.

شهردار شرافت با اشاره به اینکه شهرداری شرافت حسابرسی خواهد شد، تاکید کرد: بزودی حسابرس همه مسائل مالی شهرداری را بررسی خواهد کرد و مشکلاتی که به صورت بادکنکی بوجود آمده است مشخص می شود، این مشکلات قابل پیگیری است.

وی افزود: در حال حاضر با متقاعد شدن نیروهای حمل زباله اعتصاب شکسته است و نیروها به محل کار خود بازگشته اند و زباله در شهر شرافت در حال جمع آوری است.

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: