جمعه 22 دي 96 - 13:25
کد خبر: 14264

سرپرست شهرداري سرداران:
زيرسازي و آسفالت معابر شهر سرداران آغاز شد

*سرپرست شهرداری شهر سرداران گفت: زیرسازی و آسفالت معابر شهر سرداران آغاز شده و به سرعت در حال تکمیل است.

مهندس قیصرنیا در گفت و گو با خبرنگار شوشترنامه اظهار کرد: در زمان سرپرستی زیر سازی و آسفالت شهر با همت وتلاش پشت کار بالغ بر پانزده هزار متردر خیابانهای عام المنفعه همچون خیابان سلامت .خیابان جهاد.خیابان شهید عبدالله مرداسی و چند نقطه دیگر انجام شده و زیر سازی و بیس خیابان سیزده آبان هم انجام شده و در روزهای آتی قیر این خیابان پاشیده خواهد شد و آماده آسفالت خواهد شد .

درمدت سرپرستی .شهرداری سرداران فعال ترین شهرداری ار لحاظ گرفتن قیر یارانه ای و اجرای پروژه های عمرانی بوده به شکلی که این شهرداری قیر مرحله دوم را هم دریافت کرده .و بودجه اختصاص یافته را هم جذب کرده . 

وي محمد قيصرنيا افزود: مرحله فاز دوم پارک شهرداری هم قرادادش امضا شده و آماده اجرا می باشد .همچنین این شهرداری در نظر دارد با اجرای آیلند در ورودی شهر شکل ویژه ای به ورودی شهر بدهد و با قرار دادن عکس شهدای بر روی آیلند خدمتی برای شهداء و خانواده محترم ایشان و مردم شهر بکند.لایحه ی این پروژه نوشته شده و تحویل شورای محترم اسلامی شهر قرار گرفته تا بعد تصویب روند اجرای را طی کرده و وارد مرحله اجرا بشود .

در زمان سرپرستی حقوق کارمندان .پرسنل و نیروهای خدمات شهری به روز پرداخت شده .همچنین در این مدت کوتاه بالغ بر 200 میلیون از بدهی شهرداری در زمان گذشته پرداخت شده 

 

سرپرست شهرداري سرداران عنوان كرد: جا دارد از تلاشهای و اعتماد تمامی اعضای محترم شورای اسلامی شهر سرداران مبنی انتخاب اینجانب بعنوان سرپرست شهرداری تقدیر و تشکر كنم.

 

قيصرنيا گفت: عنوان کرد جا دارد از مهندس پنبه دانه پور فرماندار جوان و پر تلاش و معاون فرمانداری جناب آقای کجباف تقدیر و تشکر کنم که اینجانب را حمایت کرده اند . و از تمامی پرسنل محترم شهرداری و اهالی نیز قدردانی می کنم

 

و در پایان خدای منان را شکر گذارم که از زیر مسولیت به این خطیری پیروز و سر بلند بیرون بیایم

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: