يكشنبه 17 دي 96 - 19:50
کد خبر: 14260

با حفر یک حلقه چاه جدید
آب شرب شهر جدید سرداران شوشتر پایدار شد

*مدیر امور آبفاروستایی شهرستان شوشتر از پایداری و بهبود کیفیت آب شرب شهر جدید سرداران خبرداد و گفت: حفر چاه 12.5 متری به قطر 2 متر، نصب دستگاه برق تقویت فشار و نصب و راه‌اندازی یک دستگاه پمپ 73 کیلو وات باعث بهبود و پایداری آب این منطقه شد.

ارژنگ محمدی  اظهار کرد: با اقدامات انجام گرفته کیفیت و کمیت آب شرب شهر جدید سرداران شهرستان شوشتر با حفر چاه 12.5 متری بهبود پیدا کرد. 

وی افزود: تا پیش از بهره‌برداری از این پروژه آب شرب شهرستان سرداران از یک حلقه چاه ماسه‌ای تامین می‌شد که کاهش کیفیت و افت فشار آب را در پی داشت. 

مدیر امور آبفاروستایی شهرستان شوشتر تصریح کرد: با حفر این چاه جدید در شهر جدید سرداران و سایر اقدامات انجام گرفته در اجرای این طرح شاهد ارتقاء و بهبود کمی و کیفی آب شرب اهالی این شهر جدید هستیم. 

محمدی عنوان کرد: حفر چاه 12.5 متری به قطر 2 متر، نصب دستگاه برق تقویت فشار و نصب و راه‌اندازی یک دستگاه پمپ 73 کیلو وات از جمله اقدامات انجام شده در این پروژه بوده است. 

وی ادامه داد: با اقدامات انجام شده، آب شرب مورد نیاز اهالی منطقه به میزان 70 لیتر در ثانیه خواهد رسید و این مساله در حالی است که نیاز مردم 35 لیتر در ثانیه است. 

مدیر امور آبفاروستایی شهرستان شوشتر خاطرنشان کرد: شهر جدید سرداران جمعیتی بالغ بر 7 هزار نفر را تحت پوشش دارد و تامین آب شرب آن توسط آبفاروستایی شهرستان شوشتر انجام می‌شود.

 

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: