دوشنبه 27 آذر 96 - 19:54
کد خبر: 14248

انقلابی در آسفالت معابر شوشتر؛
شهردار شوشتر: قیر رایگان به شوشتر سرازیر می شود؛ اختصاص 2340 تن قیر رایگان به شوشتر

*شهردار شوشتر از انقلابی در آسفالت معابر شوشتر خبر داد و گفت: با رایزنی های نماینده محترم شهرستان شوشتر در مجلس شورای اسلامی قیر رایگان به شوشتر اختصاص می یابد.

مهراب فلسفی زاده در گفت و گوی اختصاصی با شوشتر نامه اظهار کرد: با رایزنی های نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی جناب سردار گیلانی، فرماندار محترم جناب پنبه دانه پور قرار است قیر رایگان به شهرستان شوشتر اختصاص یابد و باید منتظر انقلابی در آسفالت معابر در سطح شهر باشیم.

وی عنوان کرد: قرار شده است برای معابری که تاکنون آسفالت نشده اند و خاکی هستند با قیر رایگان اداره کل راه و شهرسازی آسفالت شوند و در این زمینه تفاهم نامه مورد نظر نیز امضا شده است.

وی تاکید کرد: این تفاهم نامه از تفاهم نامه آسفالت معابر مسکن مهر مجزاست و قرار است معابر خاکی و فاقد زیرسازی و یا بعضا زیرسازی شده در دستور کار قرار گیرد.

وی به میزان این قیر رایگان نیز اشاره کرد و گفت: قرار شده است که 2 هزار و 340 تن قیر رایگان به شهر شوشتر اختصاص یابد که این قیر به صورت فاز به فاز به شوشتر تحویل داده می شود.

فلسفی زاده با تاکید بر اینکه قرار شده است تا هفته آینده فاز نخست قیر رایگان به شهرستان تحویل داده شود، افزود: در فاز نخست قرار است 520 تن قیر رایگان به شهرداری شوشتر تحویل شود.

وی با اشاره به محاسبات انجام شده در فاز نخست قیر رایگان گفت: در فاز نخست تحویل قیر رایگان به شهرداری شوشتر تقریبا 12هزار تن آسفالت تولید خواهد شد.

شهردار شوشتر عنوان کرد: این میزان آسفالت برای 80 هزار متر مربع معابر کفایت می کند و عملیات آسفالت معابر با سرعت قابل قبولی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: