شنبه 25 آذر 96 - 20:44
کد خبر: 14247

نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی:
ورودی شهر شرافت زیرگذر احداث می شود

*نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی اظهار افزود: به دنبال احداث زیرگذری با ارتفاع سقف ۴/۵ متر برای جلوگیری از سوانح جاده ای هستیم .

سهراب گیلانی اظهار کرد: ورودی شهر شرافت حوادث زیادی و تلفات بی شماری به بار آورده است، به دنبال احداث زیرگذری با ارتفاع سقف ۴/۵ متر برای جلوگیری از سوانح جاده ای  هستیم .

نماینده مردم شوشتر و گتوند در نشست با مسئولین شهر شرافت گفت: به زودی شورای اداری را در این شهر تشکیل می دهیم تا مشکلات موجود با حضور فرماندار و مدیران اجرائی شهرستان بررسی و تصمیمات مناسب برای رفع موانع اتخاذ شود.

نماینده مردم در این نشست با تاکید بر لزوم همکاری همه ارگان ها برای خدمت به مردم اظهار داشت : خواستار تلاش مسئولین برای جبران عقب افتادگی ها و خدمت به مردم و به دنبال همدلی هستیم و هرگز برای هم آوردی نیامده ایم .

گیلانی با اشاره به حادثه خیز بودن ورودی شهر در کنار جاده افزود: وی در ادامه با بررسی مشکلات منطقه اظهار داشت :  با احداث یک مرکز جامع درمانی در شهر شرافت کمبود حوزه سلامت رفع خواهد شد و مشکل دفتر عملیات برق و روشنایی شهر شرافت جهت رفع آن، در دستور کار اداره مربوطه قرار خواهد گرفت.

 

کلیدواژه ها: زیرگذر شوشتر, زیر گذر, شهر شرافت

نظرات
نظرات منتشر شده: 1   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
علیرضا
0
پاسخ
0
دوشنبه 27 آذر96
سلام خسته نباشید آقای گیلانی عزیز میدونم جنابعالی تلاش میکنیدواسه آبادی شهرشوشترگتوندوحومه وازبابت زحماتت بی نهایت سپاسگزارم ازلحاظ پزشکی که بحمدالله به لطف پروردگارمتعال وتلاش خستگی ناپذیر شما نماینده محترم به جای مطلوبی داریم میرسیم ولی این زیرگذرشوشترماراننده تاکسی هاروکلافه کرده لطف کنیددستوردهیدسریعترتکمیل شود،اگر درجاده شرافت هم زیرگذرطول بکشدکارش تصادفات صدچندان میشود ویه مشکل دیگه که حل نشده اشتغال جوانان است که واقعابیکاری درشوشتروگتوندبه فاجعه ای بزرگترازسدگتوندوشوره زاری آب شده لطفا پیگیراین مسائل هم باشیدباتشکر
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: