يكشنبه 19 آذر 96 - 9:40
کد خبر: 14240

شهردار شوشتر:
حافظ42 آسفالت شد؛ مشکلات 17 ساله برطرف شد

*شهردار شوشتر گفت: زیرسازی و آسفالت خیابان حافظ 42 در دستور کار سریع شهرداری شوشتر قرار گرفت و الان پس از سه روز کاری پرفشار این خیابان آسفالت شده است.

مهراب فلسفی زاده در گفت و گویی اختصاصی با شوشترنامه اظهار کرد: خیابان حافظ 42 که آخرین خیابان از کوی نیرو محسوب می شود در بارندگی گذشته مشکلات زیادی داشت، آب به منازل مردم نفوذ کرد و در روزهای غیر بارندگی نیز گرد و غبار تردد در منازل مردم مشکل آفرین بود.

وی افزود: شهرداری شوشتر با بازدیدی که فرماندار جدید نیز در ان حضور داشت مقرر شد که این خیابان را در اسرع وقت زیرسازی، آسفالت، جدول گذاری کند که این مهم با سرعت بسیار زیاد انجام شد و الان این خیابان آسفالت شده و مردم می توانند از آن استفاده کنند.

وی با اشاره به احجام فعالیت در این خیابان تاکید کرد: این خیابان به طول یک کیلومتر آسفالت شده است و بیش از 8 هزار متر مربع در این خیابان آسفالت پوش شده است.

وی تاکید کرد: در بخش سامان دهی آب های سطحی در مسکن مهر شوشتر شهرداری شوشتر هیچ مسئولیتی ندارد، شهرداری به دستور فرماندار متولی این مهم شده است و مسئولان شهری باید در این زمینه با شهرداری همکاری کنند.

وی عنوان کرد: شهرداری می تواند با نظارت، همراهی و استفاده از ماشین آلات شهرداری به همراه ماشین آلات موجود در سطح شهر شوشتر این مهم را دنبال کند، همه دستگاه های شهری باید در این زینه همراه و کنار شهرداری باشند تا بتوان به نتایج در این زمینه امیدوار بود.

فلسفی زاده با تاکید بر اینکه رفع مشکلات اصلی در این سایت مسکونی نیازمند اعتبار قابل توجهی است، تاکید کرد: رفع اصولی مشکلات آب های سطحی در این سایت مسکونی از اعتبارات شهرداری امکان پذیر نیست و باید فکری اساسی در این زمینه شود.

شهردار شوشتر با اشاره به اینکه در حال فعالیت جهادی هستیم، افزود: از همه امکانات شهرداری به صورت شبانه روزی استفاده می کنیم، در این زمینه مسئولیتی نداریم ولی به دلیل اینکه مشکلات مردم و شهروندان در این سایت مسکونی به حداقل کاهش یابد و در بارندگی ها مردم با مشکلات مواجه نشوند قبول کرده ایم چنین مسئولیتی را برعهده داشته باشیم.

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: