يكشنبه 12 آذر 96 - 22:38
کد خبر: 14236

فرماندار شوشتر خبر داد
تشکیل فوری کمیته «عمران و سیمای شهری شوشتر»

*فرماندار شوشتر از تشکیل فوری کمیته «عمران و سیمای شهری شوشتر» خبر داد و گفت: تشکیل این کمیته ضروری است.

حسین پنبه دانه پور در گفت و گوی اختصاصی با شوشترنامه اظهار کرد: بزودی کمیته «عمران و سیمای شهری شوشتر» در فرمانداری شوشتر تشکیل می شود تا مشکلات در سطح شهرستان با سرعت بیشتری برطرف شوند.

وی با اشاره به دستگاه های عضو این کمیته افزود: در این کمیته قرار است دستگاه های آب و فاضلاب شهری، توزیع برق، شهرداری، شورای اسلامی شهر شامل رئیس و نائب رئیس شورای شهر، اداره گاز، پایگاه سازه های آبی تاریخی شوشتر، اداره میراث فرهنگی شوشتر، اداره راه و شهرسازی و نیروی انتظامی عضو باشند.

وی خاطر نشان کرد: قرار است این کمیته به بررسی مشکلات موجود در سه ناحیه شهری پرداخته و با هم افزایی از طریق استفاده از توان ماشین آلاتی و امکاناتی شوشتر مشکلات را برطرف کند.

سرپرست فرمانداری شوشتر عنوان کرد: در این کمیته قرار است شرایط به سوی محله محوری و برطرف کردن مشکلات محلات شهرستان شوشتر سوق داده شود، در این زمینه در تلاش هستیم تا در آینده نزدیک بتوان نتایج این کمیته را به صورت ملموس احساس کرد.

پنبه دانه پور گفت: این کمیته قرار است در راستای بهسازی و بهبود بخشی به فضای و محیط شهری بپردازد و در این زمینه از همه ظرفیت شهرستان شوشتر بهره خواهیم برد.

وی تاکید کرد: این کمیته به دبیری معاون فرماندار جناب کجباف برگزار می شود و جلسات مرتب و منظمی در این باره تشکیل می شود.

انتهای پیام/

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 1   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
صلواتی زاده
0
پاسخ
0
سه شنبه 14 آذر96
سلام عرض ادب
متاسفانه در این شهر از پتانسیل نیروهای متخصص سازمان نظام مهندسی شوشتر استفاده نمیشه وجای متخصصین مهندس معمار و مهندس شهرساز خالیه.
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: