سه شنبه 7 آذر 96 - 20:55
کد خبر: 14235


سمالی فرماندار جدید ایذه شد

*در مراسم تودیع و معارفه فرماندار ایذه محسن بیرانوند جای خود را به مصطفی سمالی فرماندار سابق شوشتر داد.

 محسن بیرانوند امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار اظهار داشت: در طول این 14 ماه که فرماندار ایذه بودم اقدامات خوبی صورت گرفت و تمامی تلاش‌های انجام شده حاصل تلاش‌های مجموعه حاضر در شهرستان است.

فرماندار ایذه گفت: کارهای خوبی که در شهرستان ایذه انجام شد محصول کار جمعی است البته کارهایی نیز انجام نشده و یا کم کاری صورت گرفته که شاید تقصیر اینجانب باشد و یا زمان اجازه نداده است اما در قبال کارهایی که انجام نشده عذرخواهی می‌کنم.

وی به تلاش‌های انجام شده در شهرستان ایذه اشاره کرد و افزود: تلاش کردیم شاخص‌های شهرستان را ارتقا دهیم و در این راستا در حوزه‌هایی از قبیل  بهداشت، اجتماعی، فرهنگی، هنری کارهایی انجام شد.

فرماندار ایذه بیان کرد: در حوزه  آموزش و پرورش در سال گذشته رتبه‌های خوبی از قبیل رتبه نخست پروژه  مهر، انجمن اولیا، رتبه نخست سواد آموزی کسب شد و در بخش ورزش نیز جز شهرستان‌های برتر استان خوزستان بودیم.

وی به کارهایی زیرساختی در شهرستان ایذه اشاره کرد و گفت:در حوزه‌های زیرساختی کارهای خوبی انجام شده که می‌توان به اختصاص 12 ایستگاه برق، واگذاری زمین به آلمانی‌ها جهت احداث نیروگاه، انعقاد تفاهم‌نامه با خارجی‌ها، اختصاص خانه کشتی و چند خانه بهداشت اشاره کرد.

 امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار ایذه محسن بیرانوند جای خود را به مصطفی سمالی فرماندار سابق شوشتر داد.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 1   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: