دوشنبه 6 آذر 96 - 18:00
کد خبر: 14232


مشکلات مسکن مهر شمالی باید با جدیت بیشتری پیگیری شود

*سرپرست فرمانداری شوشترگفت:بارندگی اخیر مشکلات زیادی را برای ساکنان شمال مسکن مهر ایجاد کرد که مسئولان مربوطه باید نسبت به برطرف کردن این مشکلات اقدام کنند.

سرپرست فرمانداری شوشتر:مشکلات مسکن مهر شمالی باید با جدیت بیشتری پیگیری شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، حسین پنبه دانه پور شامگاه یکشنبه در نشست ستاد بحران شهرستان شوشتر اظهارکرد:هرچند شبکه دفع فاضلاب و آبهای سطحی در این سایت به خوبی طراحی واجرا نشده اما باید با استفاده از امکانات داخلی وتعامل بین بخشی به صورت موقت مشکل تردد و دفع آب های سطحی در این منطقه حل و آرامش را به ساکنان این منطقه بازگردانیم.

وی افزود:برای حل اساسی این مشکل نیاز به احداث یک کانال موازی با کانال فعلی و لایروبی کانال فعلی است که با همکاری دستگاه های اجرایی شهرستان واستفاده امکانات داخلی در اسرع وقت باید انجام شود.

رییس ستادبحران شهرستان شوشتر ادامه داد:در سطح شهرستان در مواقع بارندگی شاید در کمتر از 10نقطه شاهد آبگرفتگی معابر هستیم که این موضوع زیبنده شهر نیست و نیاز است دستگاه های مربوطه نسبت به برطرف این مشکل اقدام کنند.

وی با تاکید بر تسریع ادامه عملیات ترمیم سیل بندهای بخش شعیبیه شوشترگفت:سیلاب فروردین ماه 95خسارت های زیادی به مزارع و راه های روستایی در این بخش وارد کرد که به زودی نشست شورای اداری شهرستان با حضور مدیرکل راه وشهرسازی استان جهت پیگیری این مشکلات در این بخش برگزار می شود.

سرپرست فرمانداری شوشتر در بخش دیگری با اشاره به مشکلات منطقه دره نو این شهرستان افزود:این منطقه هرچند از مناطق مرکزی شهرستان می باشد اما متاسفانه سایه سکونتگاه غیر رسمی بر آن قرار گرفته و به یک سکونتگاه غیررسمی و بی بهره از خدمات تبدیل شده است.

نظرات
نظرات منتشر شده: 3   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
ع
0
پاسخ
0
چهارشنبه 08 آذر96
تورو خدا آقای مهندس پنبه دانه ایمانت بخاطر پست از دست ندی توانتخابات آینده مجلس حتما خدارا شاهد کارهات قرار بده فریب پست ومقام دنیا را نخوری
عاشق شهر
0
پاسخ
0
چهارشنبه 08 آذر96
باید آوری کنم مسکن مهر شمالی در زمان تصدی خود جناب پنبه دانه بر مسکن و شهر سازی شوشتر کلنگ زده شد . الان هم کسوت فرماندار باید پیگیر همان مشکلاتی باشن که در زمان تصدی خودشون بر مسکن وشهر سازی می بایست پیش بینی میشد.که متاسفانه نشد در اصل خودشان عامل ایجاد این مشکلات هستن
سلام
0
پاسخ
0
جمعه 10 آذر96
در هنگام بارندگی کلیه خیابان های شمالی-جنوبی منطقه فرهنگ شهر و نیرو دچار آبگرفتگی وسیع می شوند و نهایتا سیلاب در بلوارهای شرق به غرب مثل ابوذر و امام حسین جمع می شود و تا ساعتها زندگی و تردد مردم محل را مختل می کند.
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: