شنبه 4 آذر 96 - 19:02
کد خبر: 14226


ورودي روستای نورمحمدی ساماندهی می شود

*بخشدار مرکزی شوشتر گفت: ورودی روستای نورمحمدی از ابتدای فلکه شاهد تا این روستا سامان دهی و آسفالت می شود.

بخشدار مرکزی شوشتر گفت: پيرو درخواست هاي مكرر مردمي به دفتر نماينده محترم شهرستان و بخشداري مركزي شهرستان شوشتر جهت آسفالت مسير جاده ارتباطي شهرك نورمحمدي به روستاي يسارات با پيگيري نماينده محترم شهرستان جناب آقاي سردار گيلاني از طريق اداره كل راه و شهرسازي استان دستور كار اجراي عمليات به اداره راه و شهرسازي شهرستان شوشتر صادر گرديد و پيرو اين موضوع بخشداري مركزي نيز با توجه به فرصت بوجود آمده جهت اصلاح مسير ارتباطي فلكه شاهد شوشتر تا ورودي شهرك نورمحمدي با مديريت راه و شهرسازي شهرستان جلسات لازم داشته ايم كه منتج به تصويب طرح اجراي پروژه از ميدان شاهد شوشتر تا ورودي شهرك نورمحمدي بمنظور پايان دادن به حوادث جاده اي در اين مسير گرديد.

رضا استکی افزود: اين پروژه هم اكنون در قالب يك پروژه از ميدان شاهد تا ورودي شهرك نورمحمدي و از شهرك نورمحمدي تا يسارت بعنوان يك پروژه واحد به تصويب اداره راه و شهرسازي شهرستان شوشتر و بخشداري مركزي كه مصوبه آن در مورخ یک آذرماه 96 به اداره كل راه استان ابلاغ گرديد.

وی عنوان کرد: از نماينده محترم شهرستان شوشتر و گتوند كه در طول چند ماه گذشته با پيگيري كه از طريق مقامات استان جهت تامين اعتبار پروژه فوق نموده تشكر لازم را دارم همچنين پيگيري شوراي جديد شهرك نورمحمدي كه در طول مدت حضور خود پيگير موضوع بوده اند تشکر می کنم.

استکی خاطر نشان کرد: با اجراي اين پروژه علاوه بر حل معضل مسير ورودي شهرك نورمحمدي كه طي سال هاي گذشته تلفات بيشماري در آن داشته ايم ضمن اصلاح و استانداردسازی مسير فوق با آسفالت مسير ارتباطي جاده يسارات تردد روستاهاي مسير شامل كنارپير و ساير روستاهاي دهستان ميان آب شمالي از نعمت آسفالت و ايمني جاده اي برخوردارخواهند شد.

وی تاکید کرد: بخشداري مركزي و شوراي اسلامي شهرك نورمحمدي و دهياري اين شهرك نيز پشتيباني لازم در جهت سرعت بخشيدن به اجراي پروژه فوق را در دستور كار خود قرار داده اند.

بخشدار مرکزی شوشتر عنوان کرد: همکاری و هماهنگی بین نهاد نماینده و فرمانداری شوشتر می تواند رشد و توسعه مناطق محروم شهرستان شوشتر را تسریع بخشد و روند عمرانی را در این مناطق تشدید کند.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: