يكشنبه 28 آبان 96 - 21:02
کد خبر: 14220

فرماندار شوشتر:
نیسی شهردار گوریه شده است

*فرماندار شوشتر گفت: در رای گیری که در جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر شهر گوریه انجام شده است محسن نیسی شهردار گرویه شده و مکاتبات با استان در این زمینه انجام شده است.

به گزارش شوشترنامه، مصطفی سمالی در گفت و گوی اختصاصی با شوشترنامه اظهار کرد: جلسه عصر روز چهارشنبه در فرمانداری شوشتر با شورای شهر گرویه به درخواست اعضای شورای شهر با 48 ساعت فرصت برای رای گیری گزینه شورای در روز شنبه برگزار شد.

وی افزود: در جلسه چهارشنبه شرایط شورای شهر به نحوی شد که دو تن حاضر به شرکت در رای گیری نشدند و اعضای جلسه مانند نماینده دادستان و فرماندار و فرمانده ناحیه انتظامی شوشتر با فرصت 48 ساعته موافقت کردند.

وی عنوان کرد: در روز شنبه نیز جلسه با حضور اعضا برگزارشد و باز هم شرایط همان شرایط چهارشنبه بود و اعضای غیر عضو شورای شهر جلسه بر رای گیری توافق نظر داشتند و رای گیری انجام شد.

رئیس شورای اداری شوشتر گفت: دو تن از اعضای شورای شهر حاضر به امضای صورتجلسه نشدند و با رایزنی با استان و کسب تکلیف در این زمینه صورتجلسه تعیین شهردار برای محسن نیسی با سه امضا به استانداری خوزستان ارسال شد.

وی تاکید کرد: از نظر شهرستان شوشتر محسن نیسی به عنوان شهردار گوریه انتخاب شده است و برای صدور حکم مدارک وی به استانداری ارسال شد.

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: