جمعه 26 آبان 96 - 10:29
کد خبر: 14219


فاز توسعه بیمارستان شهدای شوشتر اجرایی می شود

*پس از گذشت بیش از سه ماه از نشست نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با نماینده های وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی در شوشتر فاز توسعه ای بیمارستان شهدای شوشتر رسما وارد فاز اجرایی شد.

به گزارش شوشترنامه، بیمارستان شهدای شوشتر که متعلق به سازمان تامین اجتماعی است بیشتر در سال های گذشته به دلیل محدودیت های موجود نتوانسته جایگاه خود را در بخش درمان شوشتر ایفا کند و به این دلیل توسعه این بیمارستان بسیار برای شهرستان ضروری است.

رایزنی های انجام شده در پنج سال گذشته برای توسعه این بیمارستان امروز به تحویل زمین به پیمانکار این پروژه در روز گذشته منجر شده است و رسما کار احداث فاز توسعه این بیمارستان آغاز شده است.

بر این اساس، پروژه احداث بیمارستان ۷۰ تختخوابی تأمین اجتمایی شهدای شوشتر با تحویل زمین به پیمانکار وارد فاز احداث شد

با پیگیری های انجام شده به منظور احداث بیمارستان 70 تختخوابی تأمین اجتماعی شهرستان شوشتر و رایزنی با وزیر کار و رئیس سازمان تأمین اجتماعی کشور، زمین این بیمارستان به طور رسمی به مهندس اکرمی مدیرعامل شرکت طرح و اجرای خانه سازی ایران و پیمانکار پروژه تحویل داده شد .

طرح احداث این بیمارستان از سال 87 مطرح اما مدتی بعد به دلیل بی توجهی و به بهانه کمبود منابع مالی به دست فراموشی سپرده شد که با پیگیری های نماینده مردم شوشتر و گتوند در یک سال گذشته و رایزنی ایشان با دکتر ربیعی وزیر محترم و دکتر نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی این پروژه بار دیگر در دستور کار قرار گرفت .

بنابر طرح اعلامی وزارت کار و رفاه اجتماعی، قرار است این بیمارستان با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال و مساحت 5000 متر مربع در مدت دو سال احداث و تجهیز شود.

شهرستان شوشتر بیش از 150 هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی دارد که با این تفاسیر حتی بیمارستان 70 تخته خوابه نیز پاسخگوی نیازهای زیاد بیمه شدگان در این شهرستان نیست.

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: