جمعه 5 آبان 96 - 8:11
کد خبر: 14214

بخشدار میان آب شوشتر خبر داد؛
آسفالت 30 هزار متر مربع معابر روستایی بخش میان آب

*بخشدار میان آب از آسفالت 30 هزار متر مربع از معابر روستایی این بخش در فاز دوم خبر داد و گفت: خدمات رسانی به روستاهای بخش میان آب شوشتر سرعت گرفته است.

عبدالحسین رحیمی در گفت و گویی اختصاصی با شوشترنامه اظهار کرد: در فاز دوم آسفالت معابر روستایی در بخش میان آب بیش از 30 هزار متر مربع آسفالت در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به سرعت گرفتن روند آسفالت معابر در روستاهای بخش میان آب عنوان کرد: سرعت تغییر و تحول در روستاهای بخش میان آب شوشتر بسیار زیاد است و سختکوشانه و متعهدانه می کوشیم تا رضایتمندی مردم در روستاهای محروم این بخش افزایش یابد.

وی با اشاره به اینکه روستاهای زیادی در نوبت فعالیت هستند افزود: در فاز دوم آسفالت معابر در سطح بخش میان آب شوشتر روستاهای لنگر قدیم، لنگر جدید، شلیلی بزرگ، قل رومزی، حسام آباد در دستور کار قرار دارند.

بخشدار میان آب با اشاره به اینکه زیرسازی معابر این روستاها به اتمام رسیده است، گفت: در شرایط کنونی آسفالت معابر روستای لنگر قدیم به پایان رسیده است و مابقی روستاها پایان مرحله زیرسازی و جوی جدول قرار دارند و می کوشیم تا در اسرع وقت به قیرپاشی و آسفالت ختم شوند.

رحیمی با تاکید بر اینکه قیرپاشی در قل رومزی و شلیلی بزرگ آغاز شده است، عنوان کرد: قرار است قیرپاشی حسام آباد نیز انجام شود تا با سرعت زیادی عملیات آسفالت معابر در دستور کار قرار گیرد.

این مقام مسئول تاکید کرد: آسفالت های انجام شده با قیر یارانه ای دولت برای عمران روستاها تامین می شود و عملیات فرش آسفالت و زیرسازی با هزینه دهیاری ها انجام می شود.

بخشدار میان آب افزود: در آینده نزدیک شاهد بهبود شرایط عمرانی در روستاهای بخش میان آب خواهیم بود و در این زمینه رضایتمندی مردم نیز افزایش خواهد یافت.

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 1   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: