يكشنبه 19 شهريور 96 - 19:35
کد خبر: 14167


دعوت مردم شوشتر به شرکت در طرح تامین نوشت افزار نیازمندان

*باتوجه به نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی، بسیاری از خانواده ها هستند که برای تهیه نوشت افزار بچه هایشان دچار مشکل هستند.

در جلسه ای که به این منظور در اداره بهزیستی با حضور رییس اداره بهزیستی سرکار خانم دکتر بهداروند و جمعی از خیرین شهرستان برگزار شد مقرر گردید که سینما مهروماه و تالار فرهنگ و اداره بهزیستی شوشتر در طرح های مشترکی برای تامین بخشی از این نیاز دانش آموزان تحت پوشش اداره بهزیستی، با هم همکاری کنند.

 لذا از مردم عزیز شوشتر درخواست می کنیم تا از طریق حمایت و شرکت در این طرح ها، اداره بهزیستی را یاری نمایند:

تخصیص ۲درصد از بلیط فروشی سهم سینما مهروماه به اداره بهزیستی با هدف خرید نوشت افزار برای سال تحصیلی جدید ویژه خانواده های نیازمند (لحظات خوش تماشای فیلم را در سینما مهروماه را با خانواده های نیازمند تقسیم کنید.

 

قراردادن صندوق اداره بهزیستی در گیشه سینما مهروماه برای هدایای نقدی مردم عزیز (میزان این هدیه مهم نیست ،مهم نفس عمل خیر خواهانه شماست).

 

قراردادن کارتخوان و صندوق دریافت هدایای نقدی در تالار فرهنگ شوشتر در هنگام اجرای نمایش( اس حسین و قیطاس در آزمون رانندگی) با حضور نمایندگان بهزیستی -هر شب ساعت ۲۲

شماره حساب ۲۱۷۳۴۵۲۲۰۱۰۰۱بانک ملی به نام اداره بهزیستی اماده دریافت وجوه نقد شما میباشد (کپی فیش حتما تحویل اداره بهزیستی شود)

برای کسب اطلاعات بیشتر به معاونت مشارکت های مردمی خانم وثاقی در اداره بهزیستی مراجعه و یا با تلفن۰۶۱۳۶۲۲۴۰۸۳تماس حاصل فرمایید.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: