شنبه 11 شهريور 96 - 23:14
کد خبر: 14163

به منظور تهیه لوازم تحریر دانش آموزان نیازمند؛
طرح مردمی غدیر در شوشتر اجرا می شود

*به منظور تهیه لوازم تحریر دانش آموزان نیازمند طرح مردمی غدیر توسط هیئت متوسلان به طفلان مسلم مسجد ابریشم کاران در شهرستان شوشتر اجرا می شود.

مسئول اجرایی این طرح مردمی در گفت و گویی اختصاصی با شوشترنامه اظهار کرد: طرح مردمی غدیر در راستای تامین لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند در شهرستان شوشتر برای نخستین بار توسط هیئت متوسلان به طفلان مسلم مسجد ابریشم کاران اجرایی می شود.

سیدعباس راثی افزود: این طرح با کمک خیران شهرستان شوشتر تامین مالی می شود و توسط هیئت متوسلان به طفلان مسلم شهرستان شوشتر ارجا خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای اجرای این طرح تاکید کرد: لیستی 3 هزار و 500 نفری از دانش آموزان نیازمند وایتام از سوی اداره آموزش و پرورش شهرستان تهیه شده است که برای این افراد لوازم التحریر تهیه خواهد شد.

راثی عنوان کرد: تاکنون هزینه 850 بسته لوازم التحریر از سوی خیران تامین مالی شده است و امیدواریم تا عید غدیر خم کمک های بیشتری در این زمینه جمع آوری شود.

مسئول اجرایی طرح مردمی غدیر شهرستان شوشتر گفت: توزیع بسته های تهیه شده پس از عید غدیر خم آغاز می شود.

وی تاکید کرد: در راستای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه خیران می توانند با شماره تلفن 09165222320 تماس حاصل فرمایند و یا کمک های خود را به شماره کارت 5057851008855238 بانک ایران زمین به نام سیدعباس راثی واریز کنند.

انتهای پیام/

 

 

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: