جمعه 10 شهريور 96 - 12:38
کد خبر: 14160

با حضور مسئولان محلی؛
زیرسازی و آسفالت معابر 11 روستای بخش مرکزی شوشتر افتتاح شد

*با حضور مسئولان محلی زیرسازی و آسفالت معابر 11 روستای بخش مرکزی شهرستان شوشتر به مناسبت عید سعید قربان افتتاح شد.

به گزارش شوشترنامه، بخشدار مرکزی شوشتر در گفت و گویی اختصاصی با خبرنگار شوشترنامه اظهار کرد: زیرسازی و آسفالت معابر بخش مرکزی شوشتر با مساحت 60 هزار متر امروز افتتاح شد.

مهندس رضا استکی افزود: زیرسازی و آسفالت معابر روستاهای بخش مرکزی پروژه ای است که در راستای ایجاد تحول بنیادی در روستاهای شهرستان شوشتر کلید خورده است و در بخش مرکزی با سرعت در حال پیگیری است.

وی عنوان کرد: زیرسازی و آسفالت معابر روستاهای شهرستان شوشتر در فاز نخست 60 هزار متر بوده که کاملا اجرا شده است و در فازهای بعدی در حال رایزنی برای ادامه دار شدن این پروژه هستیم.

استکی عنوان کرد: در این بین فرماندار شوشتر، نماینده محترم شهرستان شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی، بنیاد مسکن شهرستان شوشتر همکاری جدی و نزدیکی داشته اند.

بخشدار مرکزی شوشتر تاکید کرد: تامین زیرساخت هایی مانند آسفالت در روستاهای شوشتر، می تواند زمینه برای برای بازگشت مردم به روستاها فراهم کند و در این زمینه می کوشیم تا خدمات رسانی در روستاها روز به روز بهتر شود.

وی با اشاره به اینکه رفع مشکلات معابر روستایی از اولویت های بخشداری مرکزی است، گفت: در روستاهای بخش مرکزی می کوشیم تا سرعت و کیفیت اجرای پروژه زیرسازی و آسفالت معابر در حد مطلوب باقی بماند و مردم از این سرعت و خدمات بهره مند شوند.

وی عنوان کرد: با آسفالت معابر در روستاهای شوشتر شرایط تردد و بهداشت محیط روستا بهبود خواهد یافت و به این دلیل این مهم در دستور کار است تا در اسرع وقت سایر روستاها نیز در این پروژه آسفالت شوند.

وی با تاکید بر زمان اجرای پروژه زیرسازی و آسفالت این 11 روستا گفت: اجرای این پروژه در مدت زمان کوتاه و حجم گسترده نشان از عزمی راسخ، اقدامی انقلابی و زیربنایی است که با وحدت و برنامه ریزی بین مسئولان میسر شده است و امیدواریم این مهم ادامه داشته باشد.

در پایان، بخشدار مرکزی شوشتر از نزدیک در جریان مشکلات اهالی روستای پیردالو قرار گرفت و برای رفع معضلات قول مساعد داد.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: