پنجشنبه 9 شهريور 96 - 20:26
کد خبر: 14156


پرداخت سی میلیارد تومان به آسیب دیدگان شوشتری

*جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان شوشتر به ریاست مدیرکل مدیریت بحران استانداری و با حضور فرماندار، امام جمعه و چند تن از مدیران کل استانی و اعضای ستاد برگزار شد.

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان شوشتر به ریاست مدیرکل مدیریت بحران استانداری و با حضور فرماندار، امام جمعه و چند تن از مدیران کل استانی و اعضای ستاد برگزار شد.

 کیامرث حاجی زاده گفت: با توجه به تخریب تعدادی از سیل بندها، تصمیماتی را در جهت بازسازی و ساخت سیل بندها اتخاذ نمود که با همکاری و مساعدت بنیاد مسکن و جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی و با نظارت مستقیم فرماندار شوشتر ظرف مدت کوتاهی به انجام برسند.

حاجی زاده از مناطق آسیب دیده ناشی از سیلاب سال گذشته دیدن کرد و در جهت رفع مشکل روستاییان خسارت دیده و همچنین با توجه سفرهای استاندار محترم و تاکید بر حل مشکلات مردم شعیبیه زمینه پرداخت تسهیلاتی را فراهم نمود تا مردم منطقه بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

 وی افزود: در استان خوزستان به دلیل عدم وجود زیرساخت های مناسب که فرسوده و قدیمی هستند شاهد بروز اتفاقاتی هستیم که در صورت ترمیم و اصلاح آنها می توان از وقوع حوادث و بحران ها جلوگیری کرد. . وی همچنین از خوزستان با پرداخت سی میلیارد تومان به آسیب دیدگان به عنوان دومین استان کشور یاد کرد.

 فرماندار شوشتر نیز از تلاشهای بی وقفه مدیرکل مدیریت بحران قدردانی کرد و افزود: با توجه به حضور کوتاه مدت آقای حاجی زاده، در این مدت شاهد تحولات بسیار خوبی در حوزه های مختلف بحران از جمله خدمات پیشگیرانه و حضور و اقدامات به موقع در تمام نقاط استان بودیم.

 وی همچنین به خدمات مهم و انجام شده در شهرستان شوشتر اشاره کرد و گفت: افتتاح سالن چند منظوره مدیریت بحران شهرستان شوشتر که در پایان این جلسه افتتاح خواهد شد یکی از مهمترین اقداماتی است که با پیگیری مدیرکل مدیریت بحران انجام شده است.

امام جمعه شوشتر نیز در این جلسه ضمن قدرانی از زحمات مدیریت بحران استانداری خوزستان بر ضرورت ادامه تلاشهای پیشگیرانه تاکید کرد و افزود: در مدیریت بحران استان شاهد تغییرات و اقدامات بسیار مطلوبی هستیم که در راس این تلاشها باید از مدیرکل میریت بحران تشکر و قدرانی کرد.

همچنین سرپرست اداره کل راه و شهرسازی نیز با توجه به مشکلات راه های روستایی این مناطق و اولویت بخشیدن به رفع مشکلات عبور و مرور اهالی مناطق یاد شده، متعهد شد ظرف مدت ده روز جاده های دسترسی مناطق ذکر شده بهسازی،تعریض و ترمیم شوند.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: