پنجشنبه 9 شهريور 96 - 19:54
کد خبر: 14155

سرپرست اداره ورزش و جوانان شوشتر:
حال ورزش شوشتر خوب نیست

*سرپرست اداره ورزش و جوانان شوشتر گفت: اینکه امروز واقف هستیم که حال ورزش شوشتر خوب نیست، یک گام اساسی بروبه جلوست.

اسماعیل حسینی منجزی در گفت و گویی اختصاصی با خبرنگار شوشترنامه اظهار کرد: امروز همه واقف هستند که واقعا حال ورزش شوشتر خوب نیستف این یک گام رو به جلوست، تا با درک صحیح از شرایط برای بهبود ورزش گام برداریم.

وی افزود: در شوشتر 40 هیئت ورزشی در حال فعالیت هستند، برخی از این هیئت ها در سطح ملی و بین المللی برای خود نامی داشته اند ولی الان وضعیت خوبی ندارندف برای بهبود شرایط این هیئت ها برنامه اساسی تنظیم شده است.

وی با اشاره به شرایط کنونی موجود در ورزش شوشتر گفت: فضاهای ورزشی در شوشتر استاندار نیست و برای بهبود شرایط ورزش نیاز داریم در این زمینه تلاش کنیم تا سرانه ورزشی شوشتر افزایش یابد و شرایط موجود در سالن ها و اماکن ورزشی به استاندارد نزدیک شودف در این زمینه با تعاملات خوبی که با مدیریت کل ورزش و جوانان خوزستان که خود جوان و بسیار با اخلاق است داریم گام هایی برای این مهم برداشته ایم و تلاش خود را آغاز کرده ایم.

حسینی منجزی با تاکید بر اینکه تجهیزات در ورزش حرف اول را می زند، عنوان کرد: در بخش تجهیزات ورزشی مشکلات زیادی داریم که امید است با مساعدت های مدیر کل ورزش و جوانان این تنگناها برطرف شود.

وی اظهار داشت: امروزه تمرین و آماده سازی ورزشکاران یک علم است، باید با به خدمت درآوردن این علم با اجرای سمینارها، همایش ها و... در سطح شهرستان برای ارتقای سطح آموزش در بخش ورزش شهرستان تلاش کنیم، این مهم با استفاده از توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر که خود دارای رشته دکترای تربیت بندی است میسر می شود و در این زمینه در حال رایزنی هستیم.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شوشتر افزود: یکی از گلایه های اساسی ورزشکاران و هیئت های ورزشی شوشتر دیده نشدن از سوی مسئولان است، تلاش می کنیم تا با شناخت صحیح از هیئت ها و کمبودهای این هیئت های ورزشی در راستای بهبود شرایط گام برداریم.

حسینی منجزی عنوان کرد: ورزش شهرستان شوشتر نیاز به حمایت دارد، در تلاش هستیم تا با تعاملات نزدیک با شورای اسلامی شهر شوشتر و شهرداری در راستای رفع مشکلات قدم برداریم.

وی درباره سمن ها و بخش جوانان در شهرستان شوشتر گفت: در این زمینه پنل بسیار قوی و مفصلی تدوین شده است که بزودی در این زمینه صحبت خواهیم کرد.

وی از همه خبرنگاران و اصحبا رسانه خواست در راستای همکاری برای بهبود وضعیت ورزش به این اداره کمک کنند.

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 1   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: