پنجشنبه 9 شهريور 96 - 19:12
کد خبر: 14154

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر خبر داد
کسب مقام سوم کشوری توسط واحد سلامت و جوانان دانشکده علوم پزشکی شوشتر

*رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر از کسب مقام سوم کشوری توسط واحد سلامت و جوانان این دانشکده خبر داد.

به گزارش شوشترنامه، دکتر فرهاد ابول نژادیان در مراسم تجلیل از تلاشگران ازدواج در شهرستان شوشتر که با همت دانشکده علوم پزشکی شوشتر و اداره ورزش و جوانان برگزار شده بود اظهار کرد:  دانشکده علوم پزشکی شوشتر در شاخص های تعیین شده از سوی وزارت بهداشت و درمان توانسته است در بخش واحد سلامت و جوانان که در معاونت بهداشت این دانشکده فعالیت می کند در کشور مقام سوم را کسب کند.

وی با اشاره به مقام های اول و دوم در این زمینه گفت: نخستین جایگاه به دانشگاه تهران و جایگاه دوم به دانشگاه شیراز اختصاص داشت و شوشتر در این رنکینگ سوم بوده است.

وی تاکید کرد: واحد سلامت و جوانان دانشکده علوم پزشکی شوشتر تلاش زیادی می کند و خدمت گذاران به مردم در این معاونت واقعا از زندگی خود مایه گذاشته اند.

ابول نژادیان عنوان کرد: واحد سلامت و جوانان می کوشد تا با غربالگری از رفتارهای پرخطر جلوگیری کند و این رفتارها شامل مصرف مواد مخدر، غربالگری و.... است.

این مقام مسئول با اشاره به برخی باورهای غلط در خصوص ازدواج عنوان کرد: این باور غلط است که ازدواج را منوط به شغل، تحصیل، خانه و ماشین و... کنیم، باید با این باورهای غلط در جامعه برخورد شود.

در پایان این مراسم از خانواده هایی که بدون تشریفات زندگی خود را آغاز کرده بودند تجلیل شد.

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 1   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
یکی از سالمندان فرهنگی
0
پاسخ
0
سه شنبه 28 شهريور96
ضمن تشکر از آقای نارنج پور خبرنگار فعال و دلسوز شهرمان و همچنین تشکر ویژه داریم از تیم بهداشتی شهرمان در خصوص همایش روز سالمند بهداشت ودرمان روز سالمند و گزارش قابل قبولی از مسئولین دلسوز بهداشت شهرمان ارائه شد و از همه این عوامل تشکر قدردانی میشود و از موارد پزشکی و برنامه ای که به خوبی تدارک دیده بودند به نحومقتضی استفاده نمودیم ولی اگر آقای ابول نژادیان حضور پیدا می کرد وقابل می دانستند این قشردمحروم جامعه را طبعا زینت بخش این جلسه بودند⁉
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: