پنجشنبه 9 شهريور 96 - 19:04
کد خبر: 14153

نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی:
فوتبال شوشتر تعطیل است؛ تیم ها دارد به فروش می رود، مسئولان چه کرده اند؟

*نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: فوتبال شوشتر که روزی صاحب شرایط بسیار خوبی بوده و افتخاراتی برای این شهرستان به ارمغان آورده است، الان تعطیل است، تیم های شهرستان دارد به فروش می رود و این اتفاقات جلوی چشم مسئولان رقم خورده است، واقعا مگر مسئولان خواب بوده اند.

به گزارش شوشترنامه، سردار سهراب گیلانی در مراسم تجلیل از تلاشگران ازدواج در شهرستان شوشتر که با همت دانشکده علوم پزشکی شوشتر و اداره ورزش و جوانان برگزار شده بود اظهار کرد: فوتبال شوشتر نام و آوازه بلندی داشته است، ولی الان سقوط کرده است، تیم های شهرستان یکی پس از دیگری در حال فروش هستند و این اتفاقات همه جلوی چشم مسئولان رقم خورده است، مگر مسئولان خواب بوده اند.

وی تاکید کرد: وقتی زمین برای تمرین نیست و حمایتی از سوی مسئولان انجام نمی شود تیم ها می روند و این اتفاق در فوتبال شوشتر رخ داده است.

وی با اشاره به اینکه همه باید در حمایت از فوتبال و ورزش تلاش کنند، تاکید کرد: همه سازمان ها از نیروی انتظامی تا سپاه، حوزه علمیه تا دستگاه های فرهنگی باید در راستای حمایت از ورزش تلاش کنند و در این مسیر گام بردارند.

گیلانی با تاکید بر اینکه برای رفع مشکلات حوزه ورزش تلاش زیادی کرده ام، افزود: با وزیر نفت جلسه خصوصی داشته ام، شرایط تاسفبار ورزش شوشتر را برایشان تشریح کرده ام و قرار شده در آینده نزدیک مشکلات این حوزه را برای رفع با هم به بررسی بنشینیم.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: نیمی از ورزش به خانم ها اختصاص داردف ولی شرایط برای حضور خانم ها مهیا نیست، مدیریت جدید اداره ورزش و جوانان برای بهبود وضعیت برای استفاده خانم ها از مراکز ورزشی تلاش کند.

وی گفت: ورزش شوشتر ستارگانی دارد که گاها در مسابقات استانی و کشوری و بعضا بین المللی می درخشند، زین پس پذیرفته و پسندیده نیست که این افراد در گمنامی در مسابقات شرکت کنند و بعد با کسب افتخار با گمنامی به شهرستان باز گردند، این تلاشگران را باید ارج نهاد.

گیلانی درباره تغییر در مدیریت اداره ورزش و جوانان شوشتر افزود: صارا داشتم که فردی رئیس اداره ورزش و جوانان شوشتر شود که خود ورزشکار و جوان باشد، آقای حسینی منجزی برای بهبود شرایط ورزش در شوشتر برنامه و حرص زیادی دارد و به این دلیل می توان امیدوار بود که در کارش موفق شود، از مدیران گذشته نیز تشکر می کنم و امیدوارم که مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان و وزیر به شوشتر توجه ویژه کنند.

وی گفت: از بسیاری از قله های گذشته سقوط کرده ایم، سقوطی که اصلا پذیرفته نیست و باید از همه توان و تلاشمان برای حضور در جایگاه های گذشته بهره بریم این مهم توان زیادی نیاز دارد، امیدوارم جناب حسینی بتواند در این مسیر موفق باشد زیرا از شرایط موجود درک صحیحی دارد و می تواند وضعیت را سر و سامان دهد.

وی تاکید کرد: باید اساتید، پیشکسوتان را ارج بگذاریم، نباید این افراد گوشه گیر باشند و این مهم باید در دستور کار قرار گیرد، این افراد الگویی صحیح و کارآزموده به شمار می آیند.

گیلانی با تقدیر از بخش خصوصی که در ورزش فعالیت می کند، گفت: بخش خصوصی در ورزش باعث شده که همین نفس نفس زدن های سنگین ورزش به شماره نیافتد، این افراد جهاد می کنند و می کوشند ورزش زنده بماند، از این افراد تجلیل می کنم و دستشان را می فشارم.

وی اظهار کرد: باید بکوشیم تا ورزش ساده و ارزان در اختیار مردم قرار گیرد، نباید ورزش را گران کنیم، حتی اگر سیاست دولت بر این مهم است باید با این سیاست برخورد شودف مردم همه با قیمت ارزان و به صورت ساده باید به امکانات با کیفیت ورزشی دسترسی داشته باشند و به این دلیل می کوشیم تا موانع در این مسیر برطرف شود.

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 2   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: