يكشنبه 29 مرداد 96 - 20:13
کد خبر: 14143

شهردار شهر شرافت:
درآمدزایی و فعالیت عمرانی در شهر شرافت متحول شده است

شهردار شهر شرافت گفت: درآمدزایی و فعالیت عمرانی در یک سال گذشته تا کنون در شهر شرافت متحول شده است و در تلاش هستیم تا فعالیت های عمرانی را تشدید کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شوشترنامه، کاوه فتحی در بازدید دو ساعته از دفتر پایگاه خبری تحلیلی شوشترنامه اظهار کرد: از مرداد 95 تا کنون گام های اساسی در شهرداری شرافت برداشته شده است، که یکی از اصلی ترین اقدامات بروز کردن حقوق های کارکنان بود.

وی افزود: الان می توان ادعا کرد که هیچ کارگر و کارمندی از شهرداری شهر شرافت حقوق معوق ندارد،این مهم تنها با تلاش و رایزنی با مسئولان استانی برای بهبود توجهات به این شهر تازه تاسیس بدست امده است.

وی عنوان کرد: حقوق شهرداری شرافت در ماه در شرایط کنونی تقریبا 115 میلیون تومان است که در موعد خود و بدون فوت وقت پرداخت می شود و همین مهم باعث آرامش و امنیت خاطر پرسنل شهرداری شده است.

فتحی با تاکید کرد اینکه در روز معارفه به عنوان شهردار حساب های شهرداری را مسدود کردند، تاکید کرد: مسدود شدن حساب های شهرداری به دلیل بدهی به بیمه تامین اجتماعی اتفاقی عادی بود، ولی این مسئله در شهر شرافت در یک سال گذشته اتفاق نیافتاده است، زیرا پرداخت ها به این نهاد خدمات رسان بروز بوده است و گاها حتی پیش از موعد قانونی برای پرداخت اقدام می کنیم.

شهردار پرتلاش شهر شرافت با تاکید بر اینکه در کنار این فعالیت ها در بخش عمرانی نیزتلاش های زیادی انجام شده است، گفت: در بخش درامدزایی برای فعالیت های عمرانی درامد شهرداری شرافت از ردیف مالیات بر ارزش افزوده تنها ماهی 14 میلیون و 600 هزار تومان بود، این رقم را به 135 میلیون تومان رسانده ام و این تنها مدیون ارتباط نزدیک با مدیران استانی هستم.

وی افزود: در یک سال گذشته در سطح شهر شرافت بیش از 30 هزار متر مربع آسفالت معابر را در دستور کار داشتیم که همه این پروژه 100 درصد اجرایی شده است، این پروژه 21 هزار متر مربع از محل اعتبارات جاری و 9 هزار متر مربع از محل اعتبارات عمرانی انجام شده است.

فتحی تاکید کرد: در یک سال گذشته بیش از یک هزار متر مربع در سطح شهر شرافت لکه گیری آسفالت انجام شده است.

شهردار شرافت با اشاره به فعالیت ها در بخش فضای سبز این شهر تازه تاسیس گفت: در یک سال گذشته بیش از 2 هزار و 200 متر مربع به سرانه فضای سبز این شهر افزوده شده است که این میزان فضای سبز با اعتبار یک میلیارد و 430 میلیون ریال اجرایی شده است، در این شهر 600 اصله درخت کاشته ایم.

وی تاکید کرد: در یک سال گذشته در شهر شرافت هشت هزار متر طول جداول شهر شرافت رنگ آمیزی شده است که این مهم با اعتبار 138 میلیون ریالی محقق شده است.

فتحی به احداث چمن مصنوعی این شهر تازه تاسیس اشاره کرد و گفت: در شهر شرافت چمن مصنوعی با مساحت یکهزار و 250 متر مربع احداث شده ایت که اعتبار آن بالغ بر 3 میلیارد ریال بوده است، این پروژه با مشارکت بخش خصوصی اجرایی شده است.

وی به فعالیت های مذهبی انجام شده در این شهر اشاره کرد و گفت: شهرداری در سال 96 توجه ویژه ای به فعالیت های عمرانی داشته است، تاجایی که در لیالی قدر همه شب ها افطار و سحری داده شده است و مراسمات باشکوهی برگزار کرده ایم.

شهردار سختکوش شهر شرافت عنوان کرد: به منظور زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا در ورودی شهر شرافت تابلوهایی نصب کرده ایم که تصاویر شهدا بر آن درج شود، این تابلوها با اعتبار 2 میلیارد ریال خریداری و نصب شده اند.

وی با میزان تحقق بودجه شهر شرافت اشاره کرد و گفت: در سال 94 میزان تحقق بودجه شهر شرافت 55 درصد بود و در سال 95 این میزان به 120 درصد رسید.

وی با اشاره به جهش تحقق بودجه شهر شرافت عنوان کرد: شهر شرافت به دلیل جهش تحقق بودجه امسال بودجه خود را 36 میلیارد ریال تصویب کرده است و امیدواریم این بودجه محقق شود.

فتحی به فعالیت های عمرانی سال جاری این شهرداری اشاره کرد و گفت: امسال 50 میلیارد ریال پروژه تعریف کرده ایم، 25 میلیارد ریال در قالب دو پروژه آسفالت و فضای سبز و 25 میلیارد ریال نیز در قالب فعالیت های جاری.

وی به فعالیت های عمرانی سال جاری این شهر تازه تاسیس گفت: امسال در قالب فعالیت های عمرانی 40 هزار متر مربع آسفالت معابر را در دستور کار داریم، و قرار است 30 هزار متر مربع فضای سبز جدید احداث کنیم.

شهردار شرافت گفت: پروزه آسفالت معابر شهر شرافت تعیین پیمانکار شده است و فعالیت آن بزودی آغاز می شود و برای پروژه فضای سبز نیز بزودی با پایان روند اداری فعالیت پیمانکار آغاز می شود.

وی عنوان کرد: امیدارم در دوره جدید شورای شهر با تدبیر و توجه به توانمندی های فردی شهرداری قابل انتخاب کند، این انتخاب بی شک باید توانمندتر من باشد، زیرا در صورت انتخاب شهرداری حتی در حد من به دلیل نداشتن تجربه کاری یک ساله من در شهر شرافت عقب ماندگی حاصل می شود وفرصت زمانی خواهد سوخت.

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 1   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: