چهارشنبه 11 مرداد 96 - 22:15
کد خبر: 14138


جلسه هیئت امنای مرقد علامه شیخ با حضور استاندار خوزستان برگزار شد

*جلسه هیئت امنای مرقد علامه شیخ شوشتری با حضور استاندار خوزستان به منظور بررسی مشکلات این مرقد مطهر برگزار شد.

به گزارش شوشترنامه، استاندار خوزستان در این جلسه که شامگاه چهارشنبه در مرقد علامه شیخ شوشتری برگزار شد، اظهار کرد: برای خدمت به این بزرگوار به شوشتر امده ام و این جلسه مختص مرقد مظهر علامه شیخ برگزار شده است.

غلامرضا شریعتی در این جلسه اظهار کرد: مشکلات فاضلاب این منطقه به برکت حضور علامه شیخ برطرف می شود و قرار است در اسرع وقت این مهم به نتیجه برسد.

وی عنوان کرد: دیواره حائل مرقد با رودخانه در حال ریزش است که مقرر شد که با همکاری سازمان آب و برق خوزستان و تامین بخشی از اعتبارات این پروزه برای استحکام بخشی و تثبیت دیواره اقدام شود و در کنار این مهم ساحل سازی نیز در دستور کار قرار گیرد.

استاندار خوزستان تاکید کرد: در این جلسه مقرر شده است که کانال روباز شمالی صحن مطهر مرقد علامه شیخ شوشتری ساماندهی شود و مشکلش حل شود.

وی با تامین اعتبار 100 میلیون تومانی برای شهرداری شوشتر گفت: برای محوطه سازی و فضای سبز این مرقد شهرداری اعتبار 100 میلیون تومانی در روزهای آینده دریافت می کند و در اسرع وقت برای تامین مبلمان و فضای سبز و آسفالت محوطه اقدام می شود.

شریعتی با تاکید بر اینکه باید این مرقد نماسازی شود، عنوان کرد: برای نماسازی و زیباسازی مرقد نیز تصمیماتی اتخاذ شده است و در صورتجلسه قید شده اند.

وی افزود: برای تامین روشنایی محوطه مرقد علامه شیخ شوشتری، احداث پارکینگ مقابل محوطه مرقد علامه و احداث پمپ آب برای انتقال آب خام از رودخانه به محوطه مرقد تصمیم گیری شد که بزودی شاهد اجرایی شدن این مصوبات خواهیم بود.

گفتنی است این نشست به دعوت هیئت امنای مرقد علامه شیخ شوشتری برگزار شد و در سالن جنب مرقد مطهر برگزار شده است.

بر اساس این گزارش، اعضای هئیت امنای این مرقد نورانی جناب دکتر شیخ(فرزند برومند علامه شیخ شوشتری)،  مهندس عباس اسکندری، مهندس یزدانیان، مهندس صلواتی، جناب اعتبار، جناب گوهریان، جناب مجید خادم هستند.

انتهای پیام/

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: