چهارشنبه 11 مرداد 96 - 1:03
کد خبر: 14137

مدیر بنیاد علامه شیخ شوشتری خبر داد:
همکاری بنیاد علامه شیخ شوشتری با مرکز قرآن و حدیث شوشتر

*مدیر بنیاد علامه شیخ شوشتری اظهار کرد: بنیاد علامه شیخ شوشتری با مرکز علوم قرآن و حدیث رضوی و مهدالرضا شوشتر ارتباط تنگاتنگی دارد و در بسیاری از برنامه ها با این موسسه همکاری می کند.

به گزتارش شوشترنامه، حاج محمود جلودار در نشست خبری که شامگاه سه شنبه در مرکز فرهنگی علوم قرآن و حدیث رضوی و مهدالرضا شوشتر برگزار شد، اظهار کرد: بنیاد علامه شیخ شوشتری با مرکز علوم قرآن و حدیث رضوی و مهدالرضا شوشتر ارتباط تنگاتنگی دارد و در بسیاری از برنامه ها با این موسسه همکاری می کند.

حاج محمود جلودار افزود: تیم قوی موجود در مرکز علوم قرآن و حدیث رضوی و مهدالرضا شوشتر زحمات زیادی برای برگزاری فعالیت های فرهنگی و قرآنی می کشد و این ادعا را کسی می کند که خود روزی در راس هرم فرهنگی و آموزشی شهرستان شوشتر بوده است.

وی گفت: زیر سایه خورشید جشنی که برای نخستین بار در شوشتر برگزار شده است و الان به همه استان رسیده است، به این دلیل از فعالیت های متعدد و خداجویانه این مرکز و مدیر آن تشکر می کنم.

جلودار افزود: حضور رسانه ها می تواند در بازکردن و بیان بسیاری از مسائل در شهرستان مفید باشد و برای برخی که از حضور رسانه ها در مسائل استفاده نمی کنند و خود را از حضور رسانه ها محروم می کنند متاسفم.

وی تاکید کرد: خواهشمندم با حضور خود در مراسمات این موسسه در راستای تقویت فعالیت های فرهنگی و مذهبی شهرستان گامی اساسی بردارید و از این گونه فعالیت های حمایت کنید، زیرا فعالیت های اینچنینی تنها خداجویانه و خداپسند است.

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: