دوشنبه 26 تير 96 - 18:03
کد خبر: 14114


«بخوان به نام گل سرخ» در شوشتر رونمایی می‌شود

مجموعه داستان «بخوان به نام گل سرخ» تازه‌ترین اثر غلامعباس امانی که دربرگیرنده مجموعه کرامات و داستان‌های مربوط به زندگی و شخصیت علامه محقق شیخ شوشتری رحمه‌الله علیه است، رونمایی می‌شود.

علی بهرامی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر در این‌باره گفت: با مشارکت انجمن ادبی اندیشه، کانون بسیج هنرمندان و اداره تبلیغات اسلامی مراسم رونمایی کتاب «بخوان به نام گل سرخ» با حضور شاعران و نویسندگان استان و شهرستان و مولف و نویسنده در تالار تبلیغات شوشتر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این مراسم ساعت ۱۰ جمعه ۳۰ تیرماه برگزار می‌شود، گفت: مجموعه داستان «بخوان به نام گل سرخ» تازه‌ترین اثر دکتر غلامعباس امانی که دربرگیرنده مجموعه کرامات و داستان‌های مربوط به زندگی و شخصیت علامه محقق شیخ شوشتری رحمه‌الله علیه است رونمایی می‌شود.

بهرامی افزود: تلاش می‌کنیم با برگزاری اینگونه برنامه‌ها و معرفی نویسندگان و مولفان و صاحبان کتاب در شوشتر بیش از پیش در بازشناسی ظرفیت‌های ادبی این شهرستان تلاش کنیم. غلامعباس امانی عضو انجمن ادبی اندیشه است و در زمینه‌های شعر و داستان سال‌ها است که فعالیت می‌کند و از اعضای با سابقه انجمن‌های ادبی شهرستان شوشتر است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر گفت: از این هنرمند و نویسنده صاحب نام شوشتر تاکنون مجموعه‌هایی چون عروس آفتاب، عشق سال‌های جوانی، داد از غم تنهایی و برای آسمان چشم‌هایم چاپ و منتشر شده است.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: