چهارشنبه 14 تير 96 - 8:24
کد خبر: 14102


ورزشکاران شوشتر؛ نام شوشتر را جهانی کردند

*سرپرست اداره ورزش و جوانان شوشتر گفت: ورزشکاران کیک بوکسینگ شوشتر توانستند در مسابقات آلمان نام شوشتر را جهانی کرده و خوش بدرخشند.

محمد سنگبری عنوان کرد: مسابقات قهرمانی نونهالان و نوجوانان کشتی آزاد درسالن شهید قصاب پور درتاریخ 28خردادماه زیر نظر هیت کشتی بر گزارشد افراد زیر باید در مسابقات قهرمانی آموزشگاهای استان خوزستان در شهر اندیمشک  بعنوان نماینده شوشتر دراین مسابقات شرکت کنند. در این مسابقات تعداد کل شرکت کنندگان 54نفر بود که نفرات اول نونهالان به ترتیب  35کیلوگرم احسان مشهدی، 38 کیلوگرم علی طریفی، 42 کیلوگرم مازیار حسن پورطحان، 47 کیلوگرم ابوالفضل صادقیان پور، 53 کیلوگرم رضا خسرج، 59 کیلوگرم شایان میربیگ، 66 کیلوگرم مهدی زیلایی، 73 کیلوگرم مهرشاد ملک محمدی، و در بخش نوجوانان 46 کیلوگرم صادق باغبان زاده، 50 کیلوگرم امیر ذلکی، 54 کیلوگرم محمدمهدی زمانی، 58 کیلوگرم مصطفی داودی، 63 کیلوگرم کامران حاتمی، 69 کیلوگرم رضا راستین فر، 76 کیلوگرم سیدمجتبی صالح زاده، 85 کیلوگرم ابوالفضل آرپناهی هستند.

وی تاکید کرد: تیم کشتی پهلوانی شهرستان شوشتر با  نام «هتل سنتی سرابی» در لیگ کشتی کشور که از اواخر تیرماه ۹۶ شروع می شود بعنوان نماینده استان خوزستان در لیک کشور شرکت می کند.

وی عنوان کرد: شهرستان شوشتر در چندین سال گذشته در تمام رده های سنی یکتاز کشتی پهلوانی و نماینده کشتی خوزستان به مسابقات مختلف قهرمانی کشور اعزام شده است، بهمین خاطر این شهرستان را سهمیه لیگ کشور داده اند و انشاالله با پتانسیل کشتی این شهرستان و اسپانسر هتل سنتی آقای آرش سرابی بتوانیم در لیک کشور برای این شهرستان آبرو داری کنیم و البته از همین الان روزهای خوبی را برای تیم این شهرستان در لیک کشور قطعی میدانم.

*خبرهای خوب و خوش جودو

سرپرست اداره ورزش و جوانان شوشتر افزود: دعوت فدراسيون جودو از استاد محمد درويش پور  برا شركت در كميته استعداديابي فدراسيون جودو از افتخاراتی است که در روزهای گذشت برای شوشتر کسب شده است.

سنگبری تاکید کرد: استاد محمد درویش پور از جمله اساتید برجسته و موفق جودوی شوشتر است که در سال های گذشته افتخارات متعددی برای شوشتر کسب کرده است.

وی تاکید کرد: تمرين مشترك بهترين هاي جودو خوزستان در خانه جودو شوشتر بمناسبت ماه مبارك رمضان در روزهای گذشته برگزار شد، همچنین مصطفي رياحي فر، ابالفضل عليزاده و سيدمحمد موسوي سه جودوكار شوشتري تيم ملي جودو نوجوانان هستند كه در تاريخ  20تیرماه در مسابقات قهرماني نوجوانان آسيا در كشور قزاقستان شركت ميكنند.

*برگزاری جام رمضان فوتسال

سنگبری تاکید کرد: جام رمضان شهرستان شوشتر در تاريخ  11 خرداد با حضور دوازده تیم در سه گروه چهار تیمی کار خود را آغاز کرد که بعد از انجام بازی های گروهی شش تیم به مرحله بعد صعود کرده و در دو گروه بصورت گروهی با هم به رقابت پرداختن که در نهایت چهار تیم ستاره سرخ، ماهان، زمین شهری و شهدا گلزار توانستن به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شوشتر  گفت: در این مسابقات هر شب از یک پیشکسوت فوتبال و فوتسال (هوشنگ مالکی،مجید سوارنژاد،هادی تناور،حسن قصاب،هوشنگ محرم نژاد) تجلیل مي شد و این مسابقات توسط هيات فوتبال شهرستان به ریاست آقای حسین نبی زاده وبا همکاری آقایان بهزاد فرهادی بعنوان مسول اجرایی و آقای علی بهداروند بعنوان مسئول برگزاری که یکی از مربیان جوان و آینده دار شهرستان هستند برگزار شد.

سنگبری تاکید کرد: لازم به ذکر است که آقای بهداروند با دانشی ک دارند توانستن  بازیکنان با استعداد و جوانی از دل مسابقات کشف کنند که در آینده نچندان دور این بازیکنان می توانند تیم های شهرستان را در مسابقات استانی و کشوری همراهی کنند. 

سرپرست اداره ورزش و جوانان شوشتر افزود: داوران این مسابقات آقایان محمد متولی،رضا مهمدی و عبدالله خبازی بودن که انصافا شاهد قضاوت های بسیار خوبی از آنها بودیم، آقای نبی زاده بعنوان رئیس هیات فوتبال از شب اول مسابقات در سالن رسالت حضور داشتن و تمامی مسابقات را از نزدیک مشاهده کردن و حمایت خود را از تیم های فوتسال شهرستان در مسابقات آتی اعلام کردند. 

 

*یاد و خاطره پهلوان منصور ارجمندی

سرپرست اداره ورزش و جوانان شوشتر گفت: این روزها مصادف با سالگرد درگذشت پهلوان با اخلاق کشتی شهرستان شوشتر منصور ارجمندی است، فردی که با درگذشت بهت آورش ورزش شوشتر را از داشتن پهلوانی با اخلاق و فنی محروم کرد.

سنگبری با گرامیداشت یاد و خاطره پهلوان منصور ارجمندی تاکید کرد: یاد و خاطره این کشتی گیر با اخلاق شوشتری همیشه در اذهان ورزشکاران شوشتر باقی می ماند و به این دلیل کشتی گیران شوشتری همیشه با نام و یاد این پهلوان دلیر روزهای کشتی شوشتر خاطرات زیادی را مرور خواهند کرد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شوشتر تاکید کرد: یاد و خاطره خنده های منصور ارجمندی، کشتی ها، حضور در میادین کشتی استان و کشور و... همیشه در یاد و خاطره مردم دیار شوشتر زنده است.

سنگبری خاطر نشان کرد: مسابقات بین‌المللی 2017 آلمان با حضور یکهزار و 600 نفر از کشورهای آلمان، ایران، آمریکا، انگلیس، فرانسه، اتریش ایرلند، سوئیس، ایتالیا، مکزیک، ترکیه، افغانستان، ولز، مراکش، چک، لهستان ژاپن  و تعدادی زیادی از پناهندگان ایرانی، عراقی، سوریه ساکن اروپا در استایلهای 1_k، فول کنتاکت، لایت کنتاکت، پوینت فایت، کیک لایت کیک، در 2 سالن و بر روی 16تاتامی و 3 رینگ برگزار گردید که در پایان ملی پوشان خوزستانی موفق به کسب نتایج زیر شده اند.  محمد رضا بهادران 2 نشان طلا،نوید رشیدی زاده 2 نشان طلا، سید امیر موسوی یک طلا، سید مجید موسوی یک نقره یک برنز، مهدی کاظمی یک نقره، علی عطار زاده یک برنز،شکیبا افشاری مقدم یک برنز،رقیه تقی پوریک برنز.

 

*سه شنبه های بدون خودرو

سنگبری تاکید کرد: اداره ورزش وجوانان شهرستان شوشتر با همکاری هیت دوچرخه سواری درنظردارد ک بعد ماه مبارک رمضان هرهفته سه شنبه را بدون خودرو درسطح شهر برگزار می کند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شوشتر گفت: درماه مبارک درماه دوستان دوچرخه سواری انجام دادن و همینطور درماه مبارک با اقدامی خدا دوستانه بعد از افطار تمامی دوچرخه سواران با مراجعه به پایگاه خون اهدای خون کردند.

 

*جام رمضان هیئت هندبال

سنگبری گفت: مسابقات جام رمضان هیات هندبال شهرستان شوشتر امسال با نامگذاری یادواره شهدای مدافع حرم از چهارشنبه 29 خرداد شروع شده و تاجمعه دو تیرماه  ادامه داشت.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شوشتر گفت: این مسابقات با شرکت 4 تیم برگزار شد، تیم قائم،تیم نوجوانان هیات هندبال، تیم علمدار و تیم شهدای هندبال در این مسابقات شرکت داشتند.

وی تاکید کرد: مسئول برگذاری مسابقات آقای محسن گرامی، سرپرست آقای عزیز حسین پور، ناظر آقای سعید حسین پور بوده اند.

سنگبری گفت: نتایج شب اول مسابقات شهدای هندبال 22 به نوجوانان هیات هندبال 16و در مسابقه دیگر علمدار  17 به  قائم 23  از طرفی در شب دوم نوجوانان هیات هندبال 18 به قائم 22و در مباسقه بعدی شهدای هندبال 16 به علمدار 15بوده است.

وی تاکید کرد: مسابقات جام رمضان جمعه شب با برگزاری دو دیدار به پایان خواهد می رسد و در پایان با هماهنگی هیات قرار هست از تعدادی پیشکسوتان و حامی هیات هندبال با حضور مسئولین و خانواده شهدا تقدیر به عمل بیاید.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شوشتر از زحمات رئیس هیات هندبال شهرستان شوشتر آقای مهدی زارع نیز تشکر کرد.

 

*مشکل سرمایشی سالن های شوشتر

سرپرست اداره ورزش و جوانان شوشتر گفت: در ماه رمضان سال جاری جام های متعددی برگزار کردیم ولی در سالن های شوشتر با مشکلات زیادی در حوزه سرمایش و برودتی مواجه هستیم.

سنگبری تاکید کرد: در سال جاری تلاش زیادی برای رفع مشکلات سرمایشی کرده ایم ولی از نظر مالی در تامین کولر در مضیقه هستیم.

وی همچنین از تلاش های سردار گیلانی در تامین اعتبار 500 میلیون ریالی برای کمک به هیئت های ورزشی تشکر کرد و گفت: این کمک مالی به هیئت های ورزشی در سطح شهر شوشتر جان تازه می دهد که جا دارد از رایزنی و تلاش ایشان برای تامین این اعتبار تشکر کنم.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شوشتر ضمن تجلیل از اعضای هیئت دوچرخه سواری شوشتر گفت: اعضای هیئت و رئیس هیت دوچرخه سواری شوشتر در ماه رمضان جاری با حضور در مرکز اهدای خون، خون اهدا کردند که این حرکت خداپسندانه را در راستای فرهنگ سازی این امر خطیر ارج می نهیم.

سنگبری خاطر نشان کرد: همزمان با شب ضربت خوردن مولی الموحدین حضرت علی ابن ابی طالب (ع) و اولین شب قدر،

دوچرخه سواران سیکابایک شهرستان شوشتر حامیان سازمان انتقال خون، اهدای خون کردند و سه نشبه بدون خودروی شوشتر را در ماه رمضان برگزار کردند.

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: