پنجشنبه 25 خرداد 96 - 13:23
کد خبر: 14097

منتخب شورای پنجم شهر شرافت:
مشکلات شهر شرافت را جدی بگیرید

*منتخب شورای پنجم شهر شرافت گفت: شهر شرافت دارای مشکلات زیادی است، این مشکلات باید از سوی مدیران شهرستان شوشتر جدی گرفته شود تا سطح خدمات ارائه شده در این شهر ارتقا یابد و رفاه نسبی برای مردم در این حوزه تامین شود.

به گزارش شوشترنامه، علی نوروزی پیش از ظهر امروز در بازدیدی از دفتر شوشترنامه در گفت و گویی صمیمانه ای درباره مسائل و مشکلات شهر شرافت شرکت کرد و ضمن تسلیت ایان ضربت خوردن مولای متقیان حضرت علی(ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات اظهار داشت: شهر شرافت بالغ بر 15 هزار نفر جمعیت دارد که شهروندان آن از نارسایی زیادی در رنج و مشقت هستند.

وی افزود: در حوزه بهداشت مشکلاتی مانند درمان، تامین آب شرب و غیرشرب که حاصل آن مبتلا شدن شهروندان به بیماری هپاتیتA (به دلیل بی کیفیت بودن آب است) است، در بخش بهداشت نیر درمانگاه موجود فاقد بستر مناسب جهت درمان های تخصصی و آزمایشگاهی و عکسبرداری است، این مشکلات باعث می شود تا مردم برای درمان بیماری سطح پایین به شهر شوشتر مراجعه کنند.

این عضو منتخب شورای پنجم عنوان کرد: کمبود سرانه آموزشی در شهر شرافت به شدت احساس می شود، این کمبود در حالی است که بالاترین رتبه های علمی در سطح کشور و استان به فرزندان این شهر محروم اختصاص داشته باشد، دانشجویان شهر شرافت همه ساله مقام های زیادی را کسب می کنند، همچنین نبود فضای ورزشی مناسب با وجود اینکه جوانان این شهر سالانه مدال های زیادی کسب می کنند و افتخارات ملی و بین المللی زیادی بدست می آورند جوانان را در تگنا قرار داده است.

نوروزی گفت: عدم اجرای طرح جامع شهری، نابسامانی در طرح مسکن مهر که حتی امکان تردد از خیابان های آن هم وجود ندارد و حاشیه نشینی در اطراف شهر به دلیل بی بضاعتی مردم و افراد در تامین و خرید مسکن باعث شده که مشکلاتی برای این شهر بوجود آورد.

وی خاطر نشان کرد: مستهلک بودن شبکه برق و عدم تامین نیاز ضروری شهروندان در این زمینه با توجه به افتتاح پایگاه اتفاقات برق شهر شرافت به دلایل نامعلومی خدمت رسانی در این زمینه صورت نمی پذیرد.

عضو منتخب شورای پنجم شهر شرافت تاکید کرد: نبود امکانات آموزش عالی مانند دانشگاه پیام نور، نبود نمایندگی اداره ثبت احوال مشکلاتی برای شهروندان ایجاد کرده است، در ضمن با توجه به فاصله بسیار نزدیک با شرکت کشت و صنعت کارون شوشتر از مهندس میرزاپور پرتلاش و توانمند خواستارم برای جذب جوانان این شهر در شرکت کارون در عرصه کاشت، داشت و برداشت همکاری کنند.

وی خاطر نشان کرد: بخشی از مشکلات موجود در این شهر به بی توجهی شهرداران به شرح وظایف خود ارتباط دارد، بی شک منتخبین در شورای پنجم شهر شرافت هیچگونه تعارفی در مطالبات حقوق شهروندان نخواهند داشت و تنها راه برون رفت از این مشکلات توجه ویژه نماینده محترم شهرستان شوشتر و گتوند به این منطقه از حوزه انتخابیه خود است.

وی عنوان کرد: اعضای منتخب شورای پنجم با همفکری در مشارکت مردمی و با توکل به پروردگار و آمادگی خود را جهت همکاری با نماینده محترم در سایر زمینه ها به منظور رفع مشکلات در این شهر محروم اعلام می کنند.

نوروزی همچنین به کمبود فضای فرهنگی و کتابخانه ای در شهر شرافت تاکید کرد و گفت: برای تامین این فضاهای فرهنگی و کتابخانه ای باید تلاش بیشتری انجام شود.

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 1   در انتظار: 1   غیر قابل انتشار: 0  
سامان عزیزی
1
پاسخ
0
دوشنبه 26 تير96
اقای نوروزی بازهم دست شما دردنکنه که حداقل تونستین درخاستاتونوعلنی بگیدوکمبودهای شهرشرافت روبازگوکنید تا انشالا اقای گیلانی همونطوربه شهرک هاوشهرهای عرب نشین بها میده یه شهرشرافت نیزیهابده
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: