شنبه 13 خرداد 96 - 10:03
کد خبر: 14080

شهردار شوشتر:
ورودی شوشتر-مسجدسلیمان ساماندهی می شود

*شهردار شوشتر گفت: ورودی شوشتر از سوی مسجدسلیمان که بسیار وضعیت نابسامانی داشت زیباسازی و ساماندهی می شود.

مهراب فلسفی زاده در گفت و گو با خبرنگار شوشترنامه اظهار کرد: ورودی شهر شوشتر که در مباحث شهری به عنوان آبروی شهر محسوب می شود از وضعیت بسیار نازیبا و نابسمامانی برخوردار بود، به این دلیل تلاش کردیم تا این شرایط اصلاح شود و طرح سامان دهی این منطقه را در دستور کار قرار دادیم.

وی افزود: یکی از مشکلات در این منطقه وجود شرایط بسیار زیبا و اختلاف سطح های طبیعی است که باید از آنها بهره می بردیم به این دلیل با اجرای فضای سبز عمودی تلاش کردیم از فضای موجود برای زیباسازی شهر و ورودی شوشتر بهره ببریم.

شهردار شوشتر با تاکید بر اینکه این ورودی نیاز به اصلاح زیادی داشت، عنوان کرد: به منظور زیباسازی این منطقه بیش از 500 متر طول فضای سبز عمومی در این مسیر اجرا شده است و این مسیر زیرکشت فضای سبز رفته است.

فلسفی زاده با اشاره به اینکه در این منطقه گره ترافیکی بسیار بدی وجود داشت، گفت: با احداث میدان ورودی شهر تا اندازه زیادی مشکل گره ترافیکی در این منطقه برطرف می شود، این مسئله باعث می شود تا ترافیک و تصادف در این منطقه به حداقل کاهش یابد و مسیر تردد برای تعاونی کارون نیز فراهم می شود.

وی با اشاره به تعریض جاده در این منطقه عنوان کرد: در برخی از مناطق برای تعریض جاده باید صخره هایی بزرگ را تخریب می کردیم که کار دشوار تخریب صخره های موجود در این منطقه در دستور کار قرار دارد و این مهم در حال انجام است.

فلسفی زاده با اشاره به اینکه این پروژه از اعتبارات جاری شهرداری شوشتر اجرا می شود تاکید کرد: به منظور اجرای این پروژه از گروه امانی شهرداری استفاده کرده ایم تا هزینه اجرای پروژه به حداقل کاهش یابد.

وی خاطر نشان کرد: پس از اجرای عملیات جدول گذاری، اجری فضای سبز و نصب تابلوهای راهنمایی مسافر و راهنمایی رانندگی کار اجرای روشنایی این ورودی نیز در دستور کار قرار دارد.

شهردار شوشتر گفت: اجرای این پروژه از پارک شهید تقوی تا 1.5 کیلومتر به سوی مسجدسلیمان در دستور است، گرچه اجرای این پروژه به دلیل خروج از محدوده شهری وظیفه شهرداری نیست ولی به دلیل رفاه حال مردم و بهبود شرایط ورودی های شهر این مسئله در دستور کار قرار گرفت.

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: