جمعه 12 خرداد 96 - 10:47
کد خبر: 14078

نماینده شوشتر و گتوند در مجلس:
از مدیران ضعیف حمایت نمی کنم/ کی گفته من مدیران را عوض می کنم

*نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: من از هیچ مدیر ضعیفی حمایت نکرده ام و نمی کنم، مدیری که ضعیف باشد تحت حمایت من نیست.

سهراب گیلانی در گفت و گو با خبرنگار شوشترنامه اظهار کرد: از هیچ مدیر ضعیفی حمایت نمی کنم و هیچ مدیری که ضعیف باشد حمایت من را نخواهد داشت.

وی افزود: مدیران باید به درد مردم برسند و برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند، هیچ مدیری حمایت من را نخواهد داشت مگر اینکه مردم از وی راضی باشند.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در پاسخ به سئوال خبرنگار شوشترنامه درباره تغییرات در ادارات شوشتر عنوان کرد: کی گفته است من مدیر عوض می کنم؟ من اصلا مدیران را عوض نکرده ام و هر مدیری عوض شده است صلاح دید مسئول استانیش بوده است ولی درباره جایگزین با من مشورت می کنند.

وی همچنین درباره وضعیت سرای افضل شوشتر و به تعطیلی کشیده شدن این سرا به دلیل نبود سیستم سرمایشی که به دستور مدیر کل میراث فرهنگی از شوشتر خارج شده است، گفت: با مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان در استانداری صحبت های خود را کرده ام و اظهارات بسیار تندی در این باره داشته ام، ولی رسانه ها در این باره اطلاع رسانی کنند تا من هم اعلام موضع کنم.

گیلانی در پاسخ به سئوالی که پایگاه سازه های آبی شوشتر خانه احرامی این شهرستان را با قطع برق به تعطیلی کشانده است، تاکید کرد: این مسئله را دنبال می کنیم و اطلاع می دهیم.

انتهای پیام/

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 3  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: