جمعه 12 خرداد 96 - 10:00
کد خبر: 14074


ششمین دوره همایش خرداد بارانی در شوشتر

*ششمین دوره همایش خرداد بارانی ، در روز شنبه سیزدهم خردادماه در شوشتر برگزار می گرددYرئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شوشتر در این رابطه گفت: در آستانه سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل (ره) با حضور مردم و مسئولین همایشی به همین مناسبت در تالار اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی شوشتر برگزار خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شوشتر در این رابطه گفت: در آستانه سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل (ره) با حضور مردم و مسئولین همایشی به همین مناسبت در تالار اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی شوشتر برگزار خواهد شد.

 

علی بهرامی هدف از برگزاری این همایش را زنده نگه داشتن پرچم انقلاب عنوان کرد و افزود: ملتی که امام را دوست دارد باید راه و درس او را نیز زنده نگهدارد و هدفهایش را، هدفهای حقیقی و محوری انقلاب بداند و در جهت رسیدن به آنها حرکت کند.

 

وی افزود: راه مقدس امام (ره) مشخص و مبرهن و عبارت از تداوم راه پیامبر اسلام (ص) و ائمه هدا است. پس لازم است جهت به بار نشستن اهداف متعالی ایشان، با پیروی از منویات آن حضرت و حرکت در مسیر ترسیم شده ، شاهد موفقیت های بیشتر در عرصه های مختلف جهانی باشیم.

 

گفتنی است، ششمین دوره خرداد بارانی در شوشتر سیزدهم خرداد ٩٦برگزار و با شعرخوانی، مداحی، مرثیه سرایی، سخنرانی و نی‌نوازی همراه خواهد بود.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 1  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: