پنجشنبه 11 خرداد 96 - 10:39
کد خبر: 14073

مدیر کل موسسه آرمان(توسعه)در جنوب غرب:
تنش در میان سپرده گذاران موسسه آرمان خوزستان حاصل شایعات بود

*روند ادغام موسسه آرمان با موسسه اعتباری توسعه در مراحلی قرار دارد که باید سپری شود بانک مرکزی این روند را تایید کرده است ولی ادغام این دو موسسه در شورای پول و اعتبار در حال بررسی است که در پی آن حساب موسسه آرمان مسدود شده است؛ با حمایت بانک مرکزی نگرانی از بابت پرداخت مبالغ سپرده مشتریان وجود ندارد بانک مرکزی از سپرده مشتریان صیانت میکند.

حمید رضا جهازی مدیر کل موسسه توسعه(آرمان) منطقه جنوب غرب کشور گفت: تنش در میان سپرده گذاران مؤسسه آرمان نتیجه شایعات بود بانک مرکزی از سپرده مشتریان صیانت میکند.

حمید رضا جهازی مدیر کل موسسه توسعه (آرمان) منطقه جنوب غرب کشور  اظهار کرد: روند ادغام موسسه آرمان با موسسه اعتباری توسعه در مراحلی قرار دارد که باید سپری شود بانک مرکزی این روند را تایید کرده است ولی ادغام این دو موسسه در شورای پول و اعتبار در حال بررسی است که در پی آن حساب موسسه آرمان مسدود شده است.

وی ادامه داد: بر اساس شایعات منتشر شده در استان لرستان و شلوغی شعب این استان، سپرده گذاران در خوزستان با ازدحام در شعب منطقه خواستار دریافت سپرده های خود شدند. با توجه به هماهنگی های لازم با استانداری و نیروی انتظامی شعب این موسسه روز پنجشنبه هفته گذشته در خوزستان تعطیل شد.

مدیر کل موسسه آرمان غرب کشور تصریح کرد: در حال حاضر شعب موسسه آرمان در سراسر خوزستان فعال و آماده پاسخگویی به مشتریان است. از روز شنبه کلیه شعب منطقه فعالیت عادی و روزانه خود را جهت پاسخگویی به مشتریان آغاز خواهند کرد.

جهازی خاطر نشان کرد: با حمایت بانک مرکزی نگرانی از بابت پرداخت مبالغ سپرده مشتریان وجود ندارد بانک مرکزی از سپرده مشتریان صیانت میکند و پس از آزاد سازی مبالغ مسدود شده، مشتریان می توانند از سپرده های خود برداشت کنند.

وی از برگزاری نشست روز گذشته شورای پول و اعتبار خبر داد و بیان کرد: تسریع در روند حل مشکلات پیش آمده بین دو موسسه آرمان و توسعه در شورای پول و اعتبار تصویب شده است.

از روز پنج شنبه هفته گذشته شعب موسسه توسعه (آرمان) در خوزستان با هجمه وسیع مشتریان این موسسه که با بسته شدن حساب مشتریان به دستور بانک مرکزی موجب اضطراب و نگرانی مشتریان شد تعطیل شد از شنبه تعداد زیادی از شعب این موسسه بازگشایی و آماده پاسخگویی به مشتریان است.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 2  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: