شنبه 16 ارديبهشت 96 - 19:42
کد خبر: 14030


اجرای ١٠٠ برنامه فرهنگی هنری در شهرستان شوشتر

*رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر از برنامه‌ریزی برای اجرای بیش از یکصد برنامه فرهنگی هنری برای سال جاری خبر داد.

روسای انجمن‌های فرهنگی هنری با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر دیدار کردند و در این دیدار در خصوص اجرای تقویم فرهنگی هنری و قرآنی شوشتر بحث و بررسی شد.

علی بهرامی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر، در این جلسه با اشاره به برنامه‌های شاخص فرهنگی و هنری در سال ٩٦ بر لزوم مردمی کردن این برنامه‌ها و واسپاری و برون سپاری جهت افزایش کیفیت و حضور بیشتر مردم در این برنامه‌ها تأکید کرد.

وی افزود: تراکم برنامه‌های فرهنگی و هنری در شوشتر و ظرفیت‌های بالا در این بخش سبب شده تا با برنامه‌ریزی مناسب، برنامه‌های شاخص و فراگیر را شناسایی و نسبت به اجرای آنها اقدام کنیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر گفت: بیش از یکصد برنامه متنوع فرهنگی، هنری و قرآنی برای اجرا در سال ٩٦ ترسیم شده که با حمایت قاطع اداره کل از این برنامه‌ها و پشتیبانی ادارات و نهادهای فرهنگی و مردم فرهنگ دوست شوشتر به مرحله اجرا در خواهد آمد.

گفتنی است: جشن اعیاد شعبانیه و بزرگداشت روز جوان به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر نیز از سری برنامه‌های شاخصی است که در ماه جاری اجرایی خواهد شد.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: