شنبه 16 ارديبهشت 96 - 19:39
کد خبر: 14028


بازدید استاندار خوزستان از شهرک صنعتی شوشتر ٢

عملیات کلنگ زنی شرکت کیمیا کلر در سال ۱٣٩۴ در زمینی به مساحت ۵۰ هزار متر مربع در شهرک صنعتی شوشتر ٢ اجرایی شد و با توجه به پیشرفت فیزیکی قابل ملاحظه ی این طرح پیش بینی می شود در آینده نزدیک به مرحله بهره برداری برسد.

استاندار خوزستان در بازدید از این طرح با اشاره به اهمیت آن اظهار کرد: تسریع در روند بهره برداری از طرح شرکت کیمیا کلر در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال به دلیل فعالیت علمی این شرکت در زمینه تولید کلر و مشتقات پایین دستی و همچنین پیش بینی ایجاد اشتغال برای ۱۴۰ نفر حائز اهمیت می باشد. 

استاندار خوزستان در این بازدید دستورات لازم در خصوص تأمین انشعابات گاز و برق ۱۰ مگاواتی مورد نیاز این طرح تولیدی توسط دستگاه های متولی و همچنین توسعه ٢۰ هکتاری آن را صادر نمود. 

بر اساس این گزارش، اخذ ضمانت سرمایه گذاری از بانک صنعت و معدن کشور و دیگر بانک ها در راستای احداث نیروگاه خورشیدی با مشارکت سرمایه گذاران کشور چین از جمله تأکیدات استاندار خوزستان در بازدید از شهرک صنعتی شوشتر ٢ بوده است. 

شریعتی را در این بازدید؛ ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای، فرماندار شوشتر، رییس سازمان جهاد کشاورزی شوشتر و سایر مدیران و مسئولان استانی و محلی همراهی نمودند.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: