دوشنبه 11 ارديبهشت 96 - 15:47
کد خبر: 14017

پیش بینی 200 میلیارد اعتبار برای پروژه؛
پیشرفت 76درصدی تقاطع غیرهمسطح فتح المبین دزفول

*شهردار دزفول پیشرفت فیزیکی تقاطع غیر همسطح فتح المبین را تاکنون 76 درصد عنوان کرد و گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان اردیبهشت ماه جاری گام نخست این طرح افتتاح و زیر بار ترافیکی می رود.

عملیات ساخت تقاطع غیر همسطح فتح المبین دزفول که شامل روگذر و زیرگذر می باشد و بزرگترین تقاطع غیرهمسطح شمال خوزستان محسوب می شود با سرمایه 149 میلیارد ریال بهمن ماه 93 آغاز شد.

محمدرضا کرمی نژاد روز شنبه افزود: بخش نخست این طرح که روگذر جاده شوشتر می باشد تا پایان اردیبهشت ماه به بهره برداری می رسد.

وی افزود:گام دوم این پروژه شامل خروجی روگذر به سمت میدان مقاومت نیز تیرماه امسال به مرحله بهره برداری خواهد رسید و تلاش می شود کل طرح تا پایان دوره چهارم شورای اسلامی شهر دزفول به پایان برسد .

شهردار دزفول گفت:تاکنون حدود 145 میلیارد برای این پروژه هزینه شده و پیش بینی می شود تا پایان عملیات این هزینه ها به 200 میلیارد ریال نیز برسد در صورتی که قرارداد با حدود 150 میلیارد ریال بسته شده بود.

آغاز عملیات اجرایی این طرح و مسدود شدن خیابانهای اطراف آن مشکلاتی برای اهالی و کسبه محل بوجود آمد.

تسریع در عملیات ساخت این تقاطع غیر همسطح از جمله مطالبات مردم دزفول از شهرداری است.

نظرات
نظرات منتشر شده: 1   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
محمودی کوهی
1
پاسخ
0
دوشنبه 11 ارديبهشت96
من نمیدونم دقیقا این خبر که مربوط به شهر دزفوله چه ارتباطی با شهر شوشتر داره .مسئولین شهر ما لااقل یاد بگیرند همچین پروژه هایی شروع بکنندهرچند هم چین هزینه معادل یه سال بودجه شهرشوشتره
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: