دوشنبه 21 فروردين 96 - 13:00
کد خبر: 13999


بزودی مجوز تغییر تابلوهای موسسه آرمان(تعاونی وحدت) به موسسه توسعه صادر می شود

* طی تفاهمنامه فی مابین موسسه اعتباری توسعه وموسسه اعتباری آرمان (تعاونی اعتباری وحدت) به زودی مجوز تغییر تابلو تعاونی وحدت به نام موسسه اعتباری توسعه صادر می شود.

به گزارش شوشترنامه، پس از درج اخباری درباره موسسه آرمان در رسانه ها این موسسه با ارسال خبری توضیحات لازم را ارائه کرد؛ طی تفاهمنامه فی مابین موسسه اعتباری توسعه وموسسه اعتباری آرمان (تعاونی اعتباری وحدت) به زودی مجوز تغییر تابلو تعاونی وحدت به نام موسسه اعتباری توسعه صادر می شود.

بحث ادغام دو موسسه اعتباری توسعه و آرمان(تعاونی اعتباری وحدت) از سال پیش با انتصاب دکتر اسماعیل لـله گانی به عنوان مدیرعامل موسسه توسعه آغاز شده بود و با توجه به تفاهمنامه انجام شده بین موسسه توسعه و موسسه آرمان(تعاونی وحدت) ادغام این دو به مرحله اجرایی شدن رسیده است. 

گفتنی است موسسه اعتباری آرمان (تعاونی اعتباری وحدت) با وجود بیش از ۱۴۰ شعبه در سراسر کشور و با دارا بودن منابع مناسب مالی یکی از بزرگترین تعاونی های اعتباری کشور است.

همچنین موسسه توسعه به عنوان قدیمی ترین موسسه اعتباری کشور به عنوان یکی از با ثبات ترین بنگاه های اقتصادی ایران بحساب می آید.

نظرات
نظرات منتشر شده: 1   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
محمد بری
0
پاسخ
0
شنبه 06 خرداد96
من امروز با روزنامه اینترنتی شما آشنا شدم. و فعلا نظری ندارم
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: