چهارشنبه 16 فروردين 96 - 21:57
کد خبر: 13996

دقایقی پیش؛
نخستین ائتلاف انتخاباتی شورای شهر شوشتر اعلام حضور کرد؛ پویش پنجم با برنامه گرایی و تخصص محوری

*نخستین ائتلاف انتخاباتی شورای اسلامی شهر شوشتر با عنوان «پویش پنجم» با صدور بیانیه ای که یک نسخه از ان به دفتر شوشترنامه نیز ارسال شده است برای حضور در عرصه خطیر انتخابات اعلام حضور کرد، در بخشی از این بیانیه آمده است، وجود «پویش پنجم» نه تنها به دلیل نواقص موجود در بخش مدیریت شهری شوشتر بلکه بخاطر نقدهای بی شمار در زمینه مدیریت نیروهای انسانی، عدم توجه به نیرهای جوان، متخصص و بومی شهرستان است.

بسم الله الرحمن الرحیم

ولقد کتبنا فی الزبور من بعد الذکر ان الارض یرثها عبادی الصالحون «105 انبیا»

اصل ایجاد شورای اسلامی شهر و روستا در قانون اساسی، نشان دهنده اهتمام نظام جمهوری اسلامی ایران به مجموعه متنوع فکرها، مشورتها و دیدگاه ها در اداره امور کشور است و این موضوع نقطه مقابل نظام های ارتجاعی و استبدادی است«مقام معظم رهبری»

با استعنانت از خداوند متعال و در ذل توجهات حضرت ولیعصر«عج» پای در عرصه خطیر انتخابات نهادیم بی شک فعالیت در مجموعه شورای اسلامی شهر با نیروهای همفکر و هم نظر می تواند سرعت تحقق آمال مردم را در مدیریت شهری و عمران و آبادی افزایش دهد، به این دلیل برای ایجاد ائتلافی تحت عنوان «پویش پنجم» کمر همت بستیم و هم قسم شدیم.

وجود «پویش پنجم» نه تنها به دلیل نواقص موجود در بخش مدیریت شهری شوشتر بلکه بخاطر نقدهای بی شمار در زمینه مدیریت نیروهای انسانی، عدم توجه به نیرهای جوان،  متخصص و بومی شهرستان است.

لذا بر آن شدیم تا پس از گذر چهار دوره ای از سن شورای اسلامی شهر در کشور عزیزمان در شهر شوشتر مدیریت شهر را به نیرو های جوان، متخصص و کارآموزده و متعهد بسپاریم در این میان سند توسعه شهری بر اساس طرح جامع و تفصیلی شوشتر نصب العین این ائتلاف خواهد بود.

از همه اقشار مختلف مردم شریف شهر شوشتر برای حمایت از «پویش پنجم» دعوت به عمل می آوریم و در آینده نزدیک ضمن تشریح برنامه های اصلی ائتلاف به معرفی شاخص های کاندیدای مورد نظر در این مجموعه می پردازیم.

 

ستاد مرکزی ائتلاف «پویش پنجم»

کلیدواژه ها: انتخابات شورای پنجم

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 1  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: