چهارشنبه 18 اسفند 95 - 17:06
کد خبر: 13967

برای نخستین بار در خوزستان؛
سه سازمان در شهرداری شوشتر با اساسنامه جدید مصوب شد

*شهردار شوشتر گفت: برای نخستین بار در استان خوزستان سه سازمان در شهرداری شوشتر با اساسنامه جدید ابلاغی وزارت کشور مصوب شد.

محراب فلسفی زاده در گفت و گو با خبرنگاران شوشترنامه و سفیر شوشتر اظهار کرد: برای نخستین بار در استان خوزستان سه سازمان «سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری»، «سازمان مدیرت حمل و نقل شهری» و «سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی(با اسانامه جدید و اعمال تغییرات وزارت کشور)» به تصوب رسده است.

وی افزود: سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری در حوزه های بهسازی و نوسازی فضاهای فرسوده و ناکارآمدشهری، سیما و منظر شهری، زیباسازی و... فعالیت می کند.

این مقام مسئول عنوان کرد: این مهم مقدمه ای برای تحول اداری در شهرداری شوشتر است، زیرا این تحول با ابلاغ چارت سازمانی شهرداری اتفاق خواهد افتاد به سمت ها در شهرداری شوشتر تخصصی تر و کارآمدتر می شوند.

فلسفی زاده یکی از شاخص های ارتقای درجه شهرداری شوشتر را از 9 به 10 همین مهم دانست و گفت: رشد جمعیت، بودجه و تفریغ بودجه، وضعیت و امکانات شهری و... همه در ارتقای سطح درجه شهرداری تاثیر دارد و در این بین شکل گیری سازمان های شهرداری نیز در این بین اهمیت دارد.

شهردار شوشتر خاطر نشان کرد: سازمان های تازه تاسیس از وزارت کشور مستقل هستند و این مهم فعالیت ها را در این سازمان ها با آزادی بیشتری میسر می سازد.

انتهای پیام/

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 1  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: